EszterK

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Urban Decay Naked Basics Palette

Urban Decay Naked Basics Palette
2016. március 6.

Jajj az aktuális kedvenc sminktermékem, annyira fantasztikus, hogy szavam nincs rá. A 6-ból 5 szint szinte napi szinten használok, az egy kivétel a fekete. Persze nem a minősége miatt, hanem mert nem szeretem a feketét hétköznapra. Egyébként azt szoktam csinálni, hogy az egész mozgó szemhéjra megy a Foxy és a W.O.S. keveréke, ez nagyon szépen kiegyenlíti a szemhéjam, mert majdnem megegyezik a bőröm színével a kettő kombinációja. Ezután jöhet a Naked 2 a mélyítővonalba, egyfajta átmeneti színnek, majd a Faint árnyalattal még jobban elmélyítem. Ezek után a két barna szín megy az alsó pillasor külső felére is. Ha extrább verzióra vágyom, akkor Crave-el húzok egy elsatírozott vonalat fölülre, de mint mondtam, ezt eléggé ritkán csinálom meg. Lényeg a lényeg, hogy nekem nagyon telitalálat ez a paletta, igazi kis alapdarab napi natúr smink elkészítéséhez, emellett a partisminkeknek is remek kiegészítője lehet. A színek porolnak kicsit, de nem vártam mást, hiszen szemhéjPÚDERről van szó, és nem krémes állagú festékről... Az ecsetről a felesleget leütögetve egyébként még csak nem is potyog le, szóval ezt igazán nem róhatom föl hibának. Az egyetlen problémám, hogy irgalmatlanul nehezen nyílik a doboz XD

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2016. március 6.

Update: Na jó, a t***m tele ezzel a sz*rral már bocsánat. xD De komolyan nagyon fölidegesített. Értem én, hogy néha meg kell kapargatni az égetett technika miatt, de hogy naponta kelljen, azért az már durva. Komolyan minden reggel használnám, de egyáltalán nem fog, csak akkor, ha napi szinten lekaparom a tetejét. Ez meg amellett, hogy baromi idegesítő, még csak nem is gazdaságos.

Nagyon régóta szemezek ezzel a kis cukisággal, előző héten végül beadtam a derekam és megvettem a 33-as árnyalatot. És milyen jól tettem! Én alapvetően mindig is utáltam a pirosítókat, mert nem is tudom... soha nem sikerült szépen és természetesen fölvinni az arcomra és mindig irigykedve néztem, hogy másokon milyen jól áll. Na, ezzel a kis csodával nincs ilyen gond, mert szinte lehetetlen elrontani, a végeredmény pedig magáért beszél :) Gyönyörű, természetes, kicsit sem mesterkélt arcpír egy kis enyhe fénnyel megspékelve. Nagyon nagyon szép :) Már szemezek a többi árnyalattal :D

NYX Powder Pirosító

NYX Powder Pirosító
2016. március 6.

Update: Sajnos le kell pontoznom a Taupe-ot. Megvétele után párszor használtam csak, nekem nem igazán működik. Egyrészt a tégelyből úgy kell valami kis anyagot kiimádkozni, tömött ecsettel se nagyon működik. Ráadásul mintha valami filmréteg is képződött volna rajta, nyilván ez is hátráltatja a működését. Emellett pedig egyszerűen nem lehet rendesen eldolgozni, ahova kerül, ott is marad, és nagyon nem akar engedni az ecsetnek. Emiatt nem lehet vele finom, eldolgozott kontúrt csinálni... kár. :(

Végre megérkezett a Taupe árnyalat, amit én is kontúrozáshoz rendeltem. Nem is javasolnám bronzosítónak, mert véleményem szerint ahhoz nem eléggé "élettel teli" árnyalat. A színe egyébként tökéletes világos bőrhöz, tényleg gyönyörű és természetes kontúrt lehet vele varázsolni. A festék nem annyira pigmentált, mint vártam, többször végig kell menni az arcon, mire rendesen látszik, de ez számomra nem feltétlenül hátrány, legalább biztos, hogy nem lehet elrontani és túl sokat fölvinni. Szintén tetszik a festékben, hogy nem porzik egyáltalán. Szóval összességében nagyon elégedett vagyok, megérte megvenni. =)

Ja igen, a beauty.hu oldalról rendeltem, most is van készleten =)