eszterke

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Blanche Q10 + Hyaluronsavas Szemkörnyékápoló

Blanche Q10 + Hyaluronsavas Szemkörnyékápoló
2018. november 1.

Kb. 2 hete használom, felkenve szinte eltűnik, olyan hamar beissza a bőr, nem igazán érzek semmi változást se pro, se kontra, hidratáló hatását sem nagyon tapasztalom, kb. mintha semmit nem kennék fel, kivéve persze a feleslegesen émelyítő, erős illatot, ami feledhetetlenné teszi. Rózsavizes arckrém társával együtt kézkrémként fogja végezni. Sajnálom, hogy beruháztam rá. Könnyű krém.

Blanche Rózsavizes Hidratáló Arckrém

Blanche Rózsavizes Hidratáló Arckrém
2018. november 1.

Naturkozmetikum? Szuper! Magyar? Szuper! Nekem sajnos nem vált be. Ha ennyire szépek az összetevői, akkor mi a túrónak van agyonillatosítva? Semmi bajom a rózsaillattal, de az arcomra minek órákon át??? Felkenve ragacsos, zsíros érzés - egész napra. Lehet, hogy éjszakára való, ezt azonban nem jelzi az ismertető pár sor. Smink alá is garantált a ragacsos érzés, fénylő bőrkép. Pedig nagyon száraz a bőröm, soha az életben nem volt zsíros. Azért a 3 csillag, mert valóban hidratál, kb. 2 hete használom, de kezdem elveszíteni a türelmemet, annyira nem vált be. Szerintem kézre fogom elhasználni. Kár volt eltérni a kedvenc magyar naturkozmetikumomtól, igaz, az sokkal magasabb árkategória.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2018. október 20.

Én nagyon meglepődtem, mert nem vártam tőle sokat, csak ki akartam próbálni. Azt kell, hogy mondjam, már 1- 2 alkalmazás is látszik, erősebbek, érezhetően vastagabbak a szálak tőle, az alsó pillák láthatóbbak. Nekem az alsó sajnos nagyon vékony és egyébként is világosak a pilláim. Lehet, akinek alapból nem ilyen, annak nem ennyire látványos a hatása. Sajnos nem használtam eddig következetesen, csak max. 3- 4 napig egymás után, igaz, néha nappal is kenek belőle mostanában ha csak itthon vagyok. Ki fogom próbálni min. 2 hetes napi használat mellett mit tud. Korábban ennek az árnak a sokszorosáért próbáltam szempillanövesztőt másik márkától de ennek az eredménye nem sokkal marad el attól.