eszterke12

Regisztráció dátuma: 2020. október 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. október 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Rose Touch Rózsavizes Micellás Víz

Nivea Rose Touch Rózsavizes Micellás Víz
2021. november 29.

Azert vasaroltam meg a terméket, mert egy jó illatú arctisztitot szerettem volna, ami ar ertek aranyban is megfelelo. A niveatol ezt vartam el, hiszen sok termekuk bevalt mar szamomra. Illata tokeletes ezert jar 1 pont, valamint vegzi a dolgát, eltavolitja a szennyezodeseket az arcborrol 2pont. De! Olyan szinten égeti a szemem, hogy ilyet még egyetlen terméknél sem tapasztaltam! Nem is csíp mint egy sampon vagy tusfurdo mikor a szemembe megy, hanem szó szerint égő érzés! Katasztrófa.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2021. június 20.

A medium/dark árnyalatát vettem meg, csak negatív tapasztalatom van vele kapcsolatban. Narancssárga színe lett a bőrömön, nem lehetett egyenletesen eloszlatni, emellett a vizes állaga és a szaga is katasztrófa volt számomra. Nincsenek durva bőrhibáim, és a bőrszínem is inkább normál mint világos, ezért alapozóból is a sötétebb árnyalatokat szoktam használni, ezert nem a light árnyalatot vàlasztottam. Nekem úgy ahogy volt teljes csalódás ez a termék!

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2021. január 28.

Számomra nagyon pozitiv csalódás volt ez a sampon, hiszen a garnier termékekről ezelőtt csak negativ véleményem volt. Mióta megjelent a termék csak ezt használom, egyáltalán nem “szokott hozzá” a hajam, ugyanolyan jó hatása van mint az első használatok után. Az én vastag szálú hullámos hajamnak rendkívüli puhaságot kölcsönöz, és gyorsabb növést is tapasztaltam(gondolom a ricinusnak köszönhetően). Az illata tipikusan a ricinus illat, az egyetlen negatívum, hogy hiába kombinálom más illatú balzsammal, sajnos elnyomja ez a sampon.