Eszterke2010

Regisztráció dátuma: 2017. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

Oriflame The One Colour Unlimited Eye Shadow Stick

Oriflame The One Colour Unlimited Eye Shadow Stick
2019. szeptember 4.

Nagyon szuper termék, a legjobb krémes szemhéjpúder amit valaha használtam! Nem ül be a ráncokba, egész nap ugyanolyan szép marad, mint reggel volt.
Nem feltűnő, kellemesen csillog, nekem az Iced sand árnyalat van meg, ami egy aranyos csillogású szín (nem sárga), imádom. Nagyon tudom ajánlani azoknak, aki reggel gyorsan szeretnének egy diszkrét sminket készíteni.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2019. szeptember 4.

Egész jó spirál, bár nekem inkább dúsít, mint hosszabbít. 2 nagy problémám van vele: az egyik, hogy nehezen tudom lemosni, még Garnier olajos sminklemosóval is, pedig az minden sminket könnyedén le szokott vinni! Előfordul, hogy szempillám is kihullik a lemosás közben, ami nagyon bosszant. A másik, hogy az alsó szempillasorra nem tudom használni, mert a nap folyamán lekenődik. Nekem ez újdonság, mert még nem tapasztaltam egy spirálnál sem ilyet, pedig olcsóbb kategóriásakat szoktam venni. Szerintem nem fogom újravenni.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. június 6.

Az egyetlen ajakbalzsam ami tényleg használ a nagyon száraz ajkaimnak. Rengeteget kipróbáltam már, de mióta ez bevált, nem keresgélek. Nem a legjobb az illata, állaga is kissé furcsa, de működik és nem repedezik ki a szám, és ez a lényeg.