eszterkomi

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém
2013. január 16.

nekem nagyon bejön ez a krém, első olyan krém, amitől aztán nem pattogok ki :) finom illata van nagyon, és szeretem az állagát is. Minden reggel vékonyan felviszem, pár percig mást csinálok, hogy legyen ideje felszívódni, majd felviszem az alapozót. Nekem nagyon bevált alapozás előtti hidratáló krémként, azonban fiatalító és ránctalanító hatását illetően erőteljesen szkeptikus vagyok, ezért 4-es

Vichy Normaderm Teint Alapozó Problémás Bőrre

Vichy Normaderm Teint Alapozó Problémás Bőrre
2013. január 16.

Kedvenc alapozóm, már 3 vagy 4szer vettem újra. Eleinte furcsa volt, hogy nagyon folyékony, de aztán nagyon megszerettem ezt a tulajdonságát. Emiatt nagyon sokáig kitart, és nagyon könnyű felvinni, és a bőr is tud "lélegezni" Tapasztalatom szerint a legjobb, ha először az ember nagyon vékonyan viszi fel az egész arcára, majd a problémásabb területekre kenhet +1-2 réteget. Így meg van az egyenletes szín, és a fedés is. Ezenkívül nekem 1 perc alatt teljesen megszárad, és olyan mintha nem krémeztem volna, hanem csak lehet vékonyan púdereztem volna. Nekem javított a bőröm állapotán, mikor kipattogok, enyhíti a gyulladást, és sokkal hamarabb eltűnnek a pattanásaim, mikor használom rendszeresen ezt az alapozót. Nekem egész nap matt tőle a bőröm, pedig a T vonalon kifejezett fényes az arcom alapozó nélkül. Biztos van mégprofibb alapozó is, de azt én csak jóval drágább kivitelben tudom elképzelni. Összességében nagyon elégedett vagyok a termékkel