eszterrr95

Regisztráció dátuma: 2019. február 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 18.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Olaplex No.7 Bonding Oil

Olaplex No.7 Bonding Oil
2020. október 2.

Festett szőke hajam van, a csúnya seprűs hajvégeken sokat segített, de nem tette teljesen rendbe a hajam. Azt hittem, hogy hajvágás + fél év hajsütő nélküli élet + ez az olaj csoda hajkoronát fog varázsolni. Nem így lett. Most is szálkásak a hajvégeim, de nem annyira mint régen. Azért adok 4 csillagot mert eddig ez az olaj csinált a legszembetűnőbb eredményt pozitív értelemben, de az ára eléggé borsos...

update: szelídített a hajamon, de még mindig nem az igazi. Többet tud egy drogériás olajnál, de annyival nem tud többet mint amennyi árban a különbség. Nem fogom újra venni mert ezért az árért többet vártam. Aki már egy ideje szeretné kipróbálni ezt a terméket, csak az ára tartotta vissza annak nem ajánlom, mert csalódás lesz.

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2020. szeptember 22.

Minimálisan hidratál, de a zsíros-pattanásos bőrömnek pont elég. Nem okozott pattanásokat, és nem zsírosodott tőle az arcbőröm. Normál, száraz bőrre kevés ez a termék, tényleg csak annak ajánlom akinek zsíros bőre van! Pár cseppet elég eloszlatni, szerintem nagyon sokáig elég lesz.

A rutinom körülbelül így néz ki: ez a toner + niacinamide vagy G&G aPad + TO NMF + fényvédő

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. augusztus 12.

Imádom! Nagyon szépen visszahúzza a gyulladásokat! :) Piros patti foltokra nagyon jó!! :) A zsíros bőröm is nagyon szereti!