esztersolyom

Regisztráció dátuma: 2012. június 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2017. január 2.

Sosem használtam ilyen terméket más márkától, úgyhogy nincs viszonyítási alap, de ez nekem teljesen megfelelt. Önmagában nem elég az én szemöldökömre, úgy használom, hogy előbb por alapú termékkel kifestem a szemöldököt, majd ezzel fixálom a szálakat, és ez így tökéletesen bevált.

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Intense Black Szempillaspirál
2017. január 2.

Már használom egy ideje, és amíg ez kitart, addig nem veszek másikat, de sajnos annyira nem vagyok elájulva... Rengeteg terméket visz fel a keféje, összeragasztja a pillákat és lehetetlen teljesen eltávolítani. Ettől függetlenül lehet belőle szép eredményt kihozni, de ennél olcsóbban, vagy ugyanennyiért találok olyan spirált is, amivel nem kell percekig bűvészkedni, hogy tetsszen a végeredmény.

Freedom Makeup Pro 12 Szemhéjpúder Paletta Audacious 3

Freedom Makeup Pro 12 Szemhéjpúder Paletta Audacious 3
2017. január 2.

Ár-érték arányban verhetetlen paletta, nekem nagyon tetszenek a rózsaszínes színek. Viszont meg kell jegyezni, hogy nem minden szín teljesít ugyanúgy, a csillogókat például nehezebb felvinni és nem is olyan szépek viselve, mint a palettában, a bal felső világos szín nem túl pigmentált... Persze ezek a dolgok megfelelő alappal, ecsethasználattal stb. javíthatóak, és ilyen áron nem is akarok kötekedni, de én ezek miatt nem tudom teljesen kihasználni.