eszterszekely

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Jayjun Szemkörnyék Maszk - Green Tea

Jayjun Szemkörnyék Maszk - Green Tea
2022. július 1.

Ez olyan "van, de minek?" kategória számomra. Irtó macera, nagyjából havonta egyszer szánom rá magam, hogy az estémbe ezt beiktassam. Csúszkál percekig, folyik mindenfelé, össze-vissza trutyizok mindent még úgy is, hogy lecsöpögtetem a doboz felett. Spatulát csomagoltak mellé egyem a szívüket, lehet én vagyok béna, de nekem azzal nem sikerült kivennem. Ha lenne értelme nyilván gyakrabban használnám, de sajnos az égegyadta világon nincs, azon a kis hűsítő hatáson (ez is nagyrészt abból fakad, hogy hűtőben tárolom...) és itthoni wellness élményen kívül. De mitől is lenne? Érdemibb mennyiségben niacinamide, meg hyaluronsav van benne, ezektől csodákat önmagukban nem vár az ember szemkörnyéken.
Ajándékba kaptam, 1 forintot nem adnék ki érte, másnak sem javaslom.

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó
2022. május 5.

A DM-ben pon készlethiány volt körömlakklemosókból, így jobbhíján ezt vittem haza a szintén Ebelin, de jól bevált testvére helyett. Bár ne tettem volna!
Botrányos! Ez az adagoló egy parasztvakítás, amivel 200 forinttal drágábban adhatják ugyanazt a lötyit. Első használatot követően - miután érzékeltem, hogy alig lehet lefejni a folyadékot, kb csak cseppenként - átöntöttem a régi üvegbe, ez a semmire sem jó pumpa pedig ment a kukába. Magát a körömlakklemosót azért nehéz megítélnem, mert sosem veszek acetonmenteset (most nem volt más ugye...). Alig szedi le a körömlakkot. Illetve nehezen, és itt-ott így is maradnak, főleg a köröm szélein foltok, hacsak nem plusz öt perc árán még egyesével végigmaszatoljuk a 10 körmünk 20 oldalát.... 🥴 Amiért nem egy pont, hogy tényleg kellemesebb állapotban hagyja a körmöket, bár az én esetemben, ahol közvetlenül körömlakklemosózás után alaposan kezet mosok szappannal, nem tudom ennek van e ennek jelentősége.

Update: Ez bizony ment a kukába. Egy kínszenvedés vele letörölni a körömlakkot. Egy csillag is sok.

Himalaya Herb Nard Treatment Hair Therapy

Himalaya Herb Nard Treatment Hair Therapy
2022. április 16.

Gyakorlatilag impulzusvásárlás volt, nem olvastam utána, tetszett az ígéret és a csomagolás, egy nagyobb rendelésemhez csaptam hozzá. Kis kiszerelésben rendeltem (100 ml) próbaképpen, a hátközépig érő hajamra ez a mennyiség 5 alkalomra volt elég. Illetve arra is, hogy rájöjjek ez nekem kell nagyban is. 😄
Azt azért hozzá kell tennem, hogy amíg nem pötyögtettem be itt az összetevőket kicsit naivan azt hittem ebben a termékben tényleg csak az van, ami a címkén szerepel. Igen, utólag én sem értem... Hajlamos vagyok a koreai termékekkel túl elfogult lenni.
Meglepett, hogy van benne szilikon, mert nem olyan egyszerű eloszlatni a hajon, mint a drogériás balzsamokat, amik csak úgy tocsogva csúsznak a tenyérben, meg a hajon. És a hatása sem olyan instant. Nem vonta be azzal a természetellenes sikamlós réteggel, ami elfedi, hogy a hajunk maradt alatta ugyanolyan roncsolt. Igen, ettől függetlenül ebben is van szilikon, értem. De vagy kevesebb, vagy nem tudom miben más, mindenesetre nagyjából a második-harmadik alkalommal éreztem, hogy kezdi élettel megtölteni a hajamat és sokkal rugalmasabb, puhább, kevésbé száraz.

1 ÖSSZETEVŐ