eszterszekely

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
2021. május 5.

Update:
Magam sem értem mire adtam eredetileg 4 csillagot. Ez horror! Kidobtam mielőtt elfogyott volna. Vegyszerszagú és olyan szinten szárította a bőröm, hogy az döbbenetes. Ennél még a rózsaszín Garnier is fényévekkel jobb, pedig az sem a kategória csúcsa. Amúgyis botrányosan rossz szinte az összes Nivea termék, nem tudom miért gondoltam, hogy épp ez lesz a kivétel. A legrosszabb micellás víz amit valaha használtam!

Használtam már ennél jobbat és rosszabbat is. Teszi a dolgát, nincs mit ragozni rajta. A szemem akkor sem csípi ha véletlenül belemegy.
De könyörgöm!!!!! Mi ez a baromság, amit minden micellás víz gyártó feltüntet a flakonon (és sajnos a legtöbben alkalmaznak is), hogy lemosást nem igényel?!! Miért? Miféle indíttatásból javasolják, hogy egy tisztító vegyszert a bőrünkön hagyjunk? Igenis le kell mosni! Vagy nem kell, de érdemes, különben az utána felkent egyéb kenceficékkel örüljünk ha kompenzáljuk a micellás vízben lévő alkohol (és miegymás) szárító hatását.

Cos De Baha Salicylic Acid BHA 4% Serum

Cos De Baha Salicylic Acid BHA 4% Serum
2021. április 2.

Az itt feltüntetett leírást nem tudom honnan szerezte a feltöltő, de remélem nem a Cos de Baha hivatalos leírása ez a termékről. Mindenesetre utána fogok nézni, mert nem sok mindent tudok eddig a márkáról, első termékem tőlük és számomra fontos, hogy hiteles legyen a kommunikációjuk, mert akkor tudok a termékeikben is megbízni. BHA hámlasztó mint melanin termelést gátló, pigment folt halványító és védelmet adó a nap okozta károsodásokkal szemben?!!! Really?! Hát biztosan nem! De nem is ezt várjuk tőle ugye....
A lényegre térve. Keresem a megfelelő BHA hámlasztómat a tág pórusaim és a mitesszerek miatt. A Paula's Choice 4%-osa itthon elérhetetlen, az USA-ból meg irreálisan drága megrendelni az amúgysem olcsó terméket. Amúgy ez volt a legjobb amit életemben használtam (delux mintában elérhető ugyan itthon is, csak az elég kicsi kiszerelés és mint ilyen nem valami jó ár-érték arányban). A COSRX BHA-ja nem hozta a kívánt hatást (mivel az a formula 2%-os szalicilsavas hámlasztónak felel meg). Így esett most a választásom erre és gyakorlatilag vakon rendeltem vélemények híján.
Igényes csomagolás, pipettás üveg, illatmentes folyadék. Aztán jött a meglepetés: felkenés után egy habzó fehér furcsasággá válik ami ennek ellenére pillanatok alatt felszívódik, nem hagy gyakorlatilag semmilyen érezhető réteget. De elsőre azért meglepő volt az a fehér kenőcs amivé hirtelen válik. Pár nap alatt is látványos hatást ért el, pedig az előzmények fényében néhány hetet akartam várni a véleményezéssel. Eddig 5 csillag bőven, aztán jövök update-elni.

CV Cadea Vera 24H Lifting Creme

CV Cadea Vera 24H Lifting Creme
2021. március 28.

Szerintem ez egy jó kis krém, főleg drogériás viszonylatban. Az ennek többszörösébe kerülő társaihoz - Garnier, L'Oréal stb. - képest pedig kiemelkedően jó. Ahogy ígéri is, egy könnyű krém, bár az 55-60-as korosztálynak ajánlják de mégsem egy kompakt, testes darab mint ahogy várná az ember. Ettől függetlenül szépen feltölt, könnyen beszívódik, nem hagy húzódó réteget. 800 valahány forintra leértékelve szinte ingyen volt. Valószínűleg nem ezt fogom évekig használni, de egynek jó.

1 ÖSSZETEVŐ