eszterszekely

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2020. június 29.

Nem egy szokványos parfüm. Az előttem szólók olyan szofisztikáltan és érzékletesen leírták az illatot, hogy nehezen tudok hozzátenni, bár az is igaz hogy minden bőrön másképp működik. Kezdve a tartósságával amit még az is kiemelt akinek nagyon nem tetszett maga az illat. Nálam bő 2 órát bírt utána nyomtalanul eltűnt ami még egy fele ilyen áron futtatott parfümtől is meglepett volna.
Ebbe az illatba egyébként többször belefutottam fizikailag és itt a krémmánián is úgyhogy már nem először próbáltam. Nagyon izgalmasnak tűnt már a leírása is és egyszer szeretnék egy ilyen megosztó illatba beleszeretni. Első próba alkalmával kifejezetten nem tetszett aztán második alkalommal már megéreztem benne, hogy aki szereti az miért szereti. Viszont még ha el is tekintek attól, hogy 2 óra után ledobja magamról a bőröm attól akkor sem tudok, hogy gyakorlatilag csak a "közepe" tetszik az illatnak. Fújás után közvetlenül szúrós, keserű szag, nem tudom illatnak nevezni a legnagyobb jóindulattal sem. A legvégén pedig egy nagyon zöld illat, mintha leveleket morzsoltam volna szét a tenyereimben. Közte viszont éreztem azt a tiszta, friss (de egyáltalán nem könnyed!) illatot, ami kicsit kesernyés, kicsit zöldes, kicsit gyógynövényes, amiben valóban van valami jó értelemben vett ódivatúság, és nagyon furcsa amit most írok de nekem színház szaga van :))) a díszletek, kosztümök, a sok vendég által estéről-estére ottfelejtett illatpamacsok keveréke ami beleivódik a helybe.

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet
2020. május 5.

Sokáig dilemmáztam, hogy ez a termék vajon ér e valamit vagy csak egy kellemes ámbár teljesen felesleges lépés lenne az arcápolási rutinomban. Aztán utána olvastam úgy általában a rózsavíz jótékony hatásainak és végül belekerült az első Medinaturalos rendelésembe. És milyen szerencse! 5 különböző olajból készítettem egy keveréket és enélkül biztos jóval kevésbé szívódnának be. Meg valamelyest kompenzálja az egyébként nagyon büdös szagukat. Tehát az olajok után is permetezek az arcomra (meg még előtte a hialuronsavas tonikomat követően is és nagyon úgy néz ki, hogy a C-vitaminos krémjük fölé is kell mert az sem nagyon akar magától nyom nélkül a bőrbe szívódni. )
Meglepett hogy milyen szépen hidratálja a bőrömet.
Az illata.... Hát az bizony rózsa. What a surprise! Az igazi, virágon is érezhető diszkrét, természetes rózsa illat. Igaz ezt sem szeretem de legalább nem az az émelyítő szintetikus szag amit a legtöbb rózsás termékben használnak. Gyorsan elillan ami gondolom a többségnek rossz hír, nekem viszont remek. :)

MediNatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém

MediNatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém
2020. május 5.

Egyelőre megelőlegezem az 5 csillagot neki mert nagy reményeket fűzök hozzá mint első C-vitaminos készítményhez amit használok.
Kellemes és nagyon enyhe citromos cukorka illata van épp csak addig érezni amíg felkeni az ember. Könnyű krémnek tűnik aztán ahogy próbáltam szétoszlatni kissé ragadóssá vált és a bőrömön is hagyott egy húzódó réteget. Nem értem. Viszont ezt azzal orvosoltam, hogy fújtam rá a szintén Medinaturalos rózsa arcpermetből és ez némiképp csökkentette ezt a kellemetlen érzést de teljesen el nem tüntette.
Később updatelek.

1 ÖSSZETEVŐ