eszterszekely

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The History of Whoo Jinyul Eye Cream

The History of Whoo Jinyul Eye Cream
2020. január 15.

Update: Minél többet használom annál jobban szeretem. Fel is javítottam most az eredeti 4 csillagot 5-re. Szokásomhoz híven türelmetlen voltam és pár nap után már eredményt akartam látni ami persze nonszensz. Így hetek alatt viszont már látom a hatását. A sötét karikák szinte eltűntek, és valahogy az egész tekintetem üdébb.

Az első igazi szemkörnyék ápolóm, eddig úgy gondoltam ami az arcom többi részére jó az jó a szememre is, de belemélyedve a koreai arcápolási rutinba rájöttem hogy enélkül (sem) lehet élni.
Nehezen tudom eldönteni hány csillag lenne számára a reális. Nagyon kompakt, selymes krém valóban kevés elég belőle ahogy az előttem szólók írták, de hogy egy tasak sokáig elég lenne azt nem tudom megerősíteni. Legfeljebb 2 nap ha reggel és este is bekenem. Valóban érzem egy darabig hogy rajtam van bár töménysége ellenére könnyen beszívódik. De könnyen lehet rá sminkelni nem kukacosodik. Az apró ráncokkal semmit sem csinált, a karikák talán világosabbak lettek de ezt inkább az ujjbeggyel való ütögetésnek tudom be ami gondolom serkenti a keringést. A szaga nekem nagyon nyanyás virágos émelyítő de nem sokáig érezni szerencsére.

Colgate Natural Extracts Charcoal+White Fogkrém

Colgate Natural Extracts Charcoal+White Fogkrém
2020. január 1.

Az itt látott értékelés miatt vettem meg. Ez egy kifejezetten jó fogkrém az tagadhatatlan de hogy fehérítene... Hm. Én eddig nem tapasztaltam pedig lassan egy hónapja használom. Nyilvánvalóan a realitásokon belül várom el egy fogkrémtől hogy fehérítsen ami azt jelenti hogy az esetleges kávé/tea okozta elszíneződést eltünteti és a fog eredeti színét visszaadja de annál nem fehérebbet! Viszont nagyon friss, tiszta érzétet hagy, pont kellemes az íze de ebben az árkategóriában inkább maradok az Elmexnél.

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre
2019. december 26.

Eddig a Garnier klasszik rózsaszín kupakos micellás vizét használtam és anno azt a véleményt írtam róla hogy nem is próbálok ki mást mert megfelel a célnak. Aztán rájöttem hogy ha a sminkemet kell eltávolítani arra édes kevés. Így jött a kétkomponensű lila kupakos szintén Garnier, ami a sminket ugyan viszonylag jól leszedi de valamiért nem szeretem az olajosságát, és ha a szemembe kerül csípi. Nem is lehet ezekkel a La Roche-Posay micellás vizét egy lapon emlegetni. Nyilván árkategóriában sem ugyanaz. Nagyon hatékony, a szempillaspirált is maradéktalanul leszedi de ennek ellenére nem csípi a szemem. Úgy érzem közben hidratál is.

1 ÖSSZETEVŐ