eszti0607

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Teafaolajos Mattító Nappali Arckrém

The Body Shop Teafaolajos Mattító Nappali Arckrém
2021. március 18.

Az én arcbőrömnek nem volt való. Sajnos piros lett utána a bőröm, így befejeztem a használatát valószínűleg allergiás reakció miatt. De ez előfordul. Mindenkinek meg kell találni az arcbőrének megfelelőt. Másik arclemosóval még ki fogom próbálni, hátha csak reakcióba lépett valamivel.

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2021. március 18.

Nagyon jól rendbeteszi a pattanásos bőrömet, érzem a hiányát mikor egy kis ideig nem használom. Nagyon sokféle lemosót kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban. Van hogy kifejezetten szárítja a bőröm főleg télen úgyhogy ajánlom a hidratáló krémet hozzá és csak napi egyszer használom, de egyébként nagyon bevált nekem. De újravenni az összetevői miatt nem fogom.

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2021. március 18.

Imádom pattanásos és enyhénöregedő bőrömre használom. Már az első használat után csökkenti a gyulladást és puhítja a bőröm. Szigorúan este használom ez az első retinolom szóval 2-3naponta. Indításnak tökéletes majd szépen építem fel a százalékokat. Reggelre fényvédőt nem lehet kihagyni mellette nagyon fontos mivel fényérzékenyítő hatása van. (De fényvédő egyébként is minden nap kell!) Engem meglepett a folyós állaga, de meg lehet tanulni eloszlatni.