eszti87

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. január 4.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2022. május 26.

A legeslegjobb spirál, amit valaha is próbáltam! Kellően fekete, nem tapasztja össze a szálakat. Annyira szépen ível és dúsít, nagyon látványos a különbség. Több másik spirállal együtt használtam, és eleinte próbáltam vele spórolni és inkább (különleges) alkalmakra feltenni, de a többi spirálom elkezdett lejjebb értékelődni, belenéztem a tükörbe és meh…:/ úgy éreztem, mintha ki se lennék spirálozva, pedig alapjáraton is elég íveltek és hangsúlyosak a szempilláim. Egyszerűen fantasztikus ez a spirál, teljesen megérős!

Sleek Face Form Blush Pirosító

Sleek Face Form Blush Pirosító

Update 2., 2022.05.26.:
Végül túladtam rajta, mert nekem viszketett tőle a bőröm. És közben a Nars Orgasm pirosítót is sikerült beszereznem. Bár egyszerre, egymás mellett nem próbáltam a kettőt, de tényleg a megtévesztésig hasonlítanak. A Narstól viszont nem viszket a bőröm, szóval 4* helyett marad csak 3*.

Update 2017.08.09.:
Ez tényleg nyáron működik a legjobban! Amikor nincs kedvem a bronzosító és pirosító mellett még highlighterrel is bíbelődni, akkor csak előveszem a Rose Gold árnyalatot, egy-két simítás, és pont olyan fényes lesz az arcom, mintha highlightert is használtam volna. Nappalra azért tökéletes, mert nem túl sok (bár diszkrétnek sem nevezném), estére pedig azért jó használni, mert szépen építhető, és olyan szépen csillog. ^^

2017.03.10.
A Youtube-társadalom + az itteni vélemények miatt vettem meg, hosszas gondolkodás után a Rose Gold árnyalatra esett a választásom. Soha életemben nem volt még más pirosítóm, csak matt finish-ű, de annyira tetszett ez a kicsit highlighteres fény, hogy gondoltam, nyárra tökéletes lehet! Na, a nyarat nem vártam meg, már most is rengeteget használom :D Tény, hogy meg kell tanulni, hogy kell vele bánni, mert könnyen bohócos lesz az eredmény, de pont az erős pigmentáltságból tudom, hogy tényleg sokáig elég lesz ez a kiszerelés :)
Kicsit poroz a felvitelnél (bár azt vettem észre, ecset puhaságtól függ, mennyire), de ez engem nem zavar.
Viszont, azt vettem észre, hogy mostanság viszketnek az almácskáim kicsit, sőt, pár apró pattim is kijött. Mivel előtte ilyen nem igazán volt, kezdem azt hinni, hogy a pirosító az oka :( Még várok kicsit + váltogatva használom más termékkel, aztán meglátjuk.
Egyébként nagyon szép fénye van az arcon, e mellé tényleg nem kell highlighter :) Sok hozzászólásban írták, hogy nincs is színe - tény, hogy az év ezen időszakában tök fehér a bőröm, de rajtam pl. kifejezetten látszik a színe, szép rózsaszínes.

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2022. május 26.

Már a második babámnál volt rá szükség, kirepedt mellbimbóra szuper, bár azt hiszem, csodát talán nem csinál, a szellőztetés és a baba technikájának javulása többet ért.

DE!
Hogy ne menjen kárba a megmaradt krém, elkezdtem hirtelen ötlettől vezérelve az ajkaimat kenni vele éjszakára. Nekem a Carmex ajakbalzsam a valaha volt legjobban bevált ajakápoló (előtte tényleg mindent kipróbáltam), de esküszöm, ez még annál is jobb :D Elég nagyon keveset felkenni, nem ragacsos, nem kellemetlen, de hagy azért egy sűrű réteget, ami nappal lehet, hogy már zavaró lenne. Éjjel viszont olyan szépen ápol és véd, hogy reggelre puha és sima ajkakat varázsol, és még akkorra is marad rajtuk egy leheletvékony réteg. Ha valaha elfogy…nem tudom, lehet, hogy vissza se térek a hagyományos ajakbalzsamokhoz.