Eszti8908

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Yves Rocher Elixir Jeunesse Micelláris Arclemosó

Yves Rocher Elixir Jeunesse Micelláris Arclemosó
2021. április 17.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, maradék sminket szépen leszedi, nekem nem szárítja a bőrömet sem, nem lesz csikorgóan tiszta, mint mondjuk egy szappantól, ami szintén plusz pont. Az utóbbi időben sajnos érzékennyé vált a bőröm, de ez a lemosó nekem nem okoz irritációt, sem pirosságot. Az eredeti árát húzósnak találom, de kedves krémmániás lányoktól már újravettem

Yves Rocher Sexypulp Extrém Fekete Szempillaspirál

Yves Rocher Sexypulp Extrém Fekete Szempillaspirál
2021. április 14.

Nekem nagyon nagy kedvencem, gyönyörűen dúsít és hosszít, nekem nem is pereg le a nap végére, viszont egyszerű micellás vízzel szerencsére könnyen lemosható, nem kell gyötörni a szempillákat. Szóval szerelem, évek óta használom, és használnám továbbra is, ha nem vonnák ki a forgalomból 😭

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere

La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Legere
2021. április 12.

Rétegzős reggeli rutin záróakkordja, kicsit fényes a finishe, de nem vészesen, igazából ez kis púderrel könnyűszerrel orvosolható. Könnyű állagú, amit majd a nyári melegben is valószínű kellemes lesz használni, de akinek nem száraz az arcbőre akár télen is elég lehet. Szemkörnyékre kenve valóban irritál picit, de a dobozra és a flakonra is rá van írva, hogy ezt ne tegyük, az arc többi részét egyáltalán nem bántja. Ha nem találok jobbat újraveszem