eszti98

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2019. szeptember 11.

Igazából szerintem az egyetlen titok, hogy meg kell szokni a használatát, nagyon más a hagyományos balzsamokhoz képest. Derékig érő, vastag szálú, töredezett hajam van. Az elején picit ,,kiábrándultam", mert kissé elnehezítette a hajamat szárítás után, ennek ellenére azonban egyáltalán nem tűnt zsírosnak. Másnapra viszont mindig puha, rugalmas, illatos és lengedező hajkoronám lesz minden alkalommal amikor használom, és érezni a hajamon, hogy jót tesz neki, sokkal finomabb tapintású és nem sprőd, seprűszerű, hanem egyenes, könnyen kifésülhető (ami nálam elengedhetetlen), jó tartású, és illatos. Az illata nagyon megmarad, a következő hajmosásig is. :) Összességében, mióta rájöttem, hogy egy este kell, míg ,,beszívódik" hajmosás után, nagyon összebarátkoztunk :)

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong
2019. augusztus 27.

Nekem nagyon tetszik a kiszerelése, rendkívül kézreeső és praktikus, nem utolsó sorban csomagolásmentes és lebomló. Teljesen jól tisztít, minden sminket leszed, és a formája miatt nagyon jól bevethető a nehezebben elérhető helyeken, pl. az alsó szempillasorban, valamint könnyű lemosni és nem marad belőle semmi az arcon. Nem rossz az illata, habár nem a kedvencem, és az ára is nagggyon baráti a mennyiséghez képest, viszont: elvileg az első használattól számítva 1-2 héten belül el kéne használni, és ez szerintem nagyon rövid idő ehhez a mennyiséghez, és ez így pazarlás. Én elhasználtam teljesen, és 5 hétig kitartott mindennapos használat mellett. Örülnék, ha kihoznának belőle egy öntartósító változatot.

Lush Dear John Szilárd Sampon

Lush Dear John Szilárd Sampon
2019. július 21.

Ez az első szilárd samponom, és nem értem, miért vártam eddig? Tökéletesen tisztít, és NAGYON kevés kell belőle, pedig derékig érő hajam van. Éppen csak picit végigsimítom vele a hajam, csodásan felhabzik, mindezt egész barátságos tisztító összetevővel. Utána a hajam hihetetlenül puha, fényes, tiszta, jó a tartása, és alig van illata, csak ,,tisztaság-illat". Mindenkinek bátran ajánlom :)