eszti98

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush American Cream Préselt Kondicionáló

Lush American Cream Préselt Kondicionáló
2020. március 12.

Eddig ez a legjobb balzsam a hajamnak, nem száll tőle össze-vissza, kellemes, puha tapintású lesz, sokáig megmarad az illata, és nagyon lassan fogy. Derékig érő hajam van, szeptember óta kevesebb, mint a fele fogyott el, tehát minimum fél évig biztos, hogy elég lesz, de tovább is. Én nagyon szeretem :)

Update: szeptember elején vettem, február végéig tartott :) pont fél évig

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2019. szeptember 11.

Igazából szerintem az egyetlen titok, hogy meg kell szokni a használatát, nagyon más a hagyományos balzsamokhoz képest. Derékig érő, vastag szálú, töredezett hajam van. Az elején picit ,,kiábrándultam", mert kissé elnehezítette a hajamat szárítás után, ennek ellenére azonban egyáltalán nem tűnt zsírosnak. Másnapra viszont mindig puha, rugalmas, illatos és lengedező hajkoronám lesz minden alkalommal amikor használom, és érezni a hajamon, hogy jót tesz neki, sokkal finomabb tapintású és nem sprőd, seprűszerű, hanem egyenes, könnyen kifésülhető (ami nálam elengedhetetlen), jó tartású, és illatos. Az illata nagyon megmarad, a következő hajmosásig is. :) Összességében, mióta rájöttem, hogy egy este kell, míg ,,beszívódik" hajmosás után, nagyon összebarátkoztunk :)

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong
2019. augusztus 27.

Nekem nagyon tetszik a kiszerelése, rendkívül kézreeső és praktikus, nem utolsó sorban csomagolásmentes és lebomló. Teljesen jól tisztít, minden sminket leszed, és a formája miatt nagyon jól bevethető a nehezebben elérhető helyeken, pl. az alsó szempillasorban, valamint könnyű lemosni és nem marad belőle semmi az arcon. Nem rossz az illata, habár nem a kedvencem, és az ára is nagggyon baráti a mennyiséghez képest, viszont: elvileg az első használattól számítva 1-2 héten belül el kéne használni, és ez szerintem nagyon rövid idő ehhez a mennyiséghez, és ez így pazarlás. Én elhasználtam teljesen, és 5 hétig kitartott mindennapos használat mellett. Örülnék, ha kihoznának belőle egy öntartósító változatot.