esztickeh

Regisztráció dátuma: 2012. május 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 30.
Bőrprobléma: -

Essence Ajakrúzs

Essence Ajakrúzs
2014. január 21.

eddig nem használtam rúzst, úgy hogy gondoltam beruházok egyre. erre esett a választásom, gondoltam próbálgatni jó lesz. az all about cupcakere esett a választásom, kicsit szárít és nem túl pigmentál, meg nem is nagyon tartós de kezdetnek jó. tényleg színezett hidratálóra hajaz inkább, de nekem tetszik hogy nincs erős színe. tegnap beszereztem a flattering nude árnyalatot, mert épp akciós volt és bár teljes áron nem jutott volna eszembe egy barna nude rúzst megvenni, de szép színe van, nagyon megtetszett. összességében nem rossz, de ven ennél sokkal jobb is.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2014. január 1.

a legutolsó hajvágás óta használom és nagyon jót tett a hajvégeimnek. kevésbé töredezik és nem szálkásodik annyira a hajam és az illatát is imádom :) árban sem vészes, főleg ha le van árazva és nagyon sokáig lég. én 2-3 pumpálásnyit kenek a hajvégeimre egy alkalommal.

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Hajbalzsam

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Hajbalzsam
2014. január 1.

imádom ezt a balzsamot, nekem is vékonyszálú a hajam de nem nehezíti el. általában a balea koffeines samponjával használom, és nagyon bevált. puha és fényes lesz tőle a hajam és sokáig megmarad az illata.

2 ÖSSZETEVŐ

Strontium Hydroxide EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott