esztii.

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Diamond Nails One Step Zselé Lakk

Diamond Nails One Step Zselé Lakk
2016. december 20.

Nagyon felidegesített. Először alaplakkra kentem, próbáltam úgy is, hogy letörlóm a ragacsos réteget, úgyis, hogy nem. Meg sem akart kötni, aztán ha mégis, akkor durván összehúzódott. Próbáltam puci körömre, gyakorlatilag egyből felvált a két hüvelykujjamon, a többin összehúzódott. Persze le akarom szedni, de az istennek nem ázik le acetonnal. Most ott járok, hogy a fél kezemről félig leszedtem, a másikat reggelre halasztottam, annyira felidegesített, hogy nem jön lefele. Ilyen körmökkel utcára sem megyek. (Sötét bordó amúgy a lakk, mondhatom gyönyörűen néz ki a kezem.) A sima zselélakkal semmi problémám nem volt, de ez nem tudom hogyan működhetne.... Kuka. Csak a színe miatt 2*

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2015. június 15.

IMÁDOM!! Nagyon régóta szeretnék világosítani a hajamon, de sosem mertem belevágni, mert egyrészt félek a drasztikus változtatástól, másrészt féltem, hogy a hajam bánná, mivel elég száraz és könnyen törik. Nagyon sötétbarna, majdnem fekete hajam van, így eleve rá se kellett volna kennem, de miután részletesen utánanéztem itt, YouTube-on és különböző blogokon is, úgy döntöttem belevágok. Nem raktam az egész hajamra, próbáltam enyhe ombre hatást elérni és sikerült is! :) Többször is felkentem, mire elértem a kívánt árnyalatot, rá is ment két tubus, de nem bánom, mert nagyon szép lett (mellesleg a Tescoban pont akciós volt)! Nagyon sokan kérdezik, hogy mivel csináltam, és nagyon ajánlom nekik, és mindenkinek, aki természetes hatásra vágyik. Még a fodrászom is megdicsérte, hogy mennyire természetes és szép :))
Annyit hozzátennék, hogy (rá is van írva) tényleg ne használjátok festett hajra. Én majdnem három éve egyszer beszíneztem a hajam csoki barnára. Mondanom sem kell, nem kopott ki teljesen, így egy nagyon pici árnyalat eltérés volt a hajamban, de már csak áll alatt, odáig lenőtt. Na lényeg a lényeg, azon is világosított, de nem olyan mértékben, és lett egy kis vöröses alapszíne. Ezért is vágattam jó sokat a hajamból, bár amúgy is ráfért, mert a sok formázás miatt iszonyúan töredezett volt. Tehát festett hajra nem ajánlom, de használati utasítással ellentétben szerintem sötét hajra simán mehet!! :))

Remington AC9096 Silk Ceramic Hajszárító

Remington AC9096 Silk Ceramic Hajszárító
2014. november 7.

Őszintén szólva azért döntöttem-e mellett, mert ebből a vonalból van a hajvasalóm, azt nagyon szeretem, és nagyon szépen néz ki, így mikor tönkre ment a régi hajszárítóm, erre esett a választásom :D nem bántam meg, gyorsan szárít, minőségi és gyönyörű :))