esztikhlm

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával
2017. november 1.

Nagyon szeretném, ha nem lenne ilyen drága.. Nem sajnálom a pénzt általában ilyenekre, de olyan gyorsan fogy, és ahhoz képest elég húzós az ára. Pedig egyébként nem egy rossz termék, jó illata van, jól habzik, de sajnos nagyon gyorsan fogy :(

Inecto Naturals Lime And Mint Coconut Infusion Shower Gel

Inecto Naturals Lime And Mint Coconut Infusion Shower Gel
2017. június 30.

Kiárusítva vettem a Rossmannban 299-ért. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert szeretem az Inecto samponját, és kézkrémét is. Nem kellett volna.. Nekem sajnos nagyon nem vált be. Nem habzik eléggé, nagyon híg, és az illata sem marad meg a bőrömön. 299 forintot megért, de teljes áron nem vettem volna meg..

Rival de Loop Micellás Sminklemosó Kendő

Rival de Loop Micellás Sminklemosó Kendő
2017. május 25.

Ajándékba kaptam, gondoltam akkor már kipróbálom. Általában kendővel tisztítom az arcom esténként, ezért már jónéhányat kipróbáltam, és mivel a RDL Hydro tisztítókendője bevált, nem számítottam csalódásra ennél sem. Sajnos ez még csak egy lapon sem említhető vele. Árban megegyezik, tehát egyértelműen az viszi a pálmát. Ez valahogy nem elég nedves egy törlés után, nem szedi le rendesen az alapozót, és nekem az illata sem jött be, plusz elég vékonynak is találom a kendőket. Két csillagot adnék az ára miatt, de mivel ugyanilyen árban, ennél a márkánál van egy sokkal jobb is, ezért csak 1.