esztycske

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil
2017. november 8.

Az ígéreteiből nálam nem sokat váltott be ez az olaj, bár tény, hogy nem is én vagyok a fő célközönsége, lévén nem az én bőrtípusomra találták ki, de ettől függetlenül elégedett voltam vele. Személy szerint az illatát is szerettem, olyan természetesnek hatott, mintha csupa gyógynövényből állna, de engem könnyű megvezetni ilyesmivel :-)
Egyébként jól hidratált, reggelre szép, kisimult bőrrel ébredtem, de mondjuk aki ezt nappal is tudja viselni, az előtt emelem kalapom, én abszolut éjszakai használatra javaslom a fényesség és a lassú beszívódás miatt. De amúgy király!

Guerlain Parure Aqua Radiant Feel-Good Alapozó SPF20

Guerlain Parure Aqua Radiant Feel-Good Alapozó SPF20
2017. november 8.

Én épp egy Müller kiárusításon botlottam belé, így azt mondhatom, teljesen megérte az árát, az eredetit viszont biztosan nem fizetném ki érte. Nagyon szép, elegáns a csomagolás, jó az adagolófej és az előttem szólókkal egyetértve, szerintem is teljes fedést nyújt, ráadásul nagyon jól teszi a dolgát, egyáltalán nem szárít, és az én bőröm nyáron is tök jól viselte. Az egyetlen bajom a színskálával volt (bár mondom, kiárusítás volt, úgyhogy lehet, hogy már nem a teljes kollekcióból válogattam), szóval nekem sárgásnak tűnt mindegyik, valahogy nem tudom elképzelni hogy létezik ember ezen a bolygón, akinek ilyen a bőrszíne, azért viszont pluz pont jár, hogy meglepően jól alkalmazkott a saját bőrömhöz, szóval szerintem egész vállalhatóan viseltem, legalábbis ezzel nyugtatom magam. :-)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2017. november 8.

Azt azért szögezzük le, hogy ez tényleg sokkal inkább kifésülő spray, mint balzsam. Én legalábbis nem tapasztaltam semmi ápolást, puhítást, hajvégápolást, viszont a brutálhosszú, vékonyszálú, könnyen száradó, állandóan kócos hajam kifésülésére tökéletes volt. Szerintem sok hajszálamat mentette meg a kitépéstől, meg engem is jó pár sírvafakadástól :-)
Mióta rövidebb a hajam, nincs rá szúkségem, de ha majd megint a Hair-be képzelem magam, biztos újraveszem.