eternity

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Baba Almafröccs Gránátalma és Alma Frissítő Tusfürdő

Baba Almafröccs Gránátalma és Alma Frissítő Tusfürdő
2021. április 18.

update: alig várom, hogy elfogyjon, zavaró az illata. Most narancsvirágosat vettem, az mennyei legalább.

Cider illatú, ami meglepetés, hogy tartós az illata a többi babához képest. Bar nekem a lime-mentás is mohito illatú. :) legyen újra mandarinos-bazsalikomos is!

Yodeyma Black Elixir EDP

Yodeyma Black Elixir EDP
2021. április 14.

Félve rendeltem meg, mert a Fenzik gourmand illatait fullasztónak, és viselhetetlennek éreztem egy idő után, nem akarnék kakaós palacsinta szagú lenni pl. Ez a Yodeyma viszont finom, melengető: kávés-vaníliás fincsiség, de nem érzem gejlnek, viselhető, meglepően tetszetős illat-mint az eredeti. Egy csillagot mégis le kell vonjak, a többi Yodeymához képest ez nem olyan intenzív, nagy kár érte.

Yodeyma For You EDP

Yodeyma For You EDP
2021. április 14.

Az egyik kolléganőmnek van meg a sima eredeti Chance. Így örülök, hogy ez nem az, hanem a Tendre. Hasonlít, de ez roppanósabb, birsalmás, fanyar aztán édes. A sálamon napokkal később is érződik, sőt, mást fújtam ma, ami nagyon intenzív, de időnként fel-fel sejlik ez a Tendre! Bámulatos, imádom a Yodeymákat. Kíváncsi leszek, ha felteszem majd ezt a munkába, észreveszi-e a kolléganő. :)