eternity

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo
2022. május 21.

Időnként ezt is megszagoltam a drogériában: beugrott, hogy tiniként valami tescos replika erre akart hajazni, amivel egy kis iskolatársunkat ajándékoztuk meg. Nemrég újra kezdte birizgálni a fantáziámat, pluszban Chanel Terrero spanyol énekesnő is kijelentette, hogy 16 éves kora óta a signature illata, -hát tegyünk egy próbát. Igen, púderes-virágos, jól felismerhető, de rajtam édes is. Egyelőre tetszik, nem érzem olcsó hatásúnak sem.
ja és a dupe tippem: Anna Biondi Flowery Red az Aldiban! Tartós, olcsó és megtévesztésig hasonlít, nagyon ajánlom!!!

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2022. május 8.

update: eladtam, fullasztónak éreztem, és vannak ennél sokkal jobb rózsás illatok. Nagy bánatomra és megrökönyödésemre azóta egy közvetlen kolléganőm megvette, és egész nap érezhetem ezt a fullasztó vattacukor szagot, ami messze nem illik egy negyvenes érett nőhöz. A legkínosabb, hogy ezt eddig rajtam is érezhették, de ez mostmár csak szekunder szégyen.

2021.júl.29.Valakin éreztem egy szuper illatot, és az LVEB flankerjét tudta nagy nehezen kinyögni. Na de melyik lehetett?! Amiket végig szaglásztam azok közül ez hasonlított a legjobban, a rózsát amúgy is imádom a málna mellett. Azóta megvettem, de annyira nem ájultam el tőle. Jobb, mint az anyaillat, de ennél nekem van finomabb rózsás favoritom.

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2022. április 24.

Az alap Ninát nagyon szerettem, de akkoriban minden második nő azt fújta, és mivel annyira karakteres illat-így azonnal fel lehet ismerni egyrészről, másrészről, akiken megéreztem kezdtem hozzájuk társítani. Én abból anno egy 80 ml-set elhasználtam, de sajnos nem éreztem olyan tartósnak, de csodaillat.
Nos ezt a L'eau változatot évekkel ezelőtt egy Rossmann akcióban vettem potom pénzért. Parfümmániásként mindent is használtam, így huginak adtam, de végül ő sem használta el. A napokban jutott eszembe, hogy kicsit visszakérem.nehogy találjak venni egy Nina dupe-t. :)
hát kérem szépen, ez az alapváltozat citrusos-meggyes változata-üdítően hat, és nagyon tartós. Szerintem megtartom, nyárra elfogyasztom, jól esik most. A férjem rögtön megkérdezte, hogy hmm, ez az alma üveges illat? na ugye, hogy ezer közül is, pedig ő aztán nem egy parfümguru. :) ajánlom, és ahogy néztem meg sem szüntették ezt a változatot sem.