Etes

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2022. október 24.

Régóta szemeztem vele, de idén olyan csúnya lett a lábam borotválkozás után, hogy kibírhatatlan volt… az a sok kisebb-nagyobb piros pötty, szőrbenövés rémálom volt, aztán emlékeztem, hogy erről a terméktől írták, hogy erre a problémára megoldást nyújthat.
Hátra, mellkasra és persze lábra használom.
Lábon nagyon hamar beállt a változás, szépen lehúzódtak a csúnyaságok és a bőröm pihe-puha lett.
Háton és mellkason azért eltartott egy kis ideig, míg elkezdett hatni, de ott is gyönyörűen látszódott, ahogy eltűnnek a pattanások.
Ma használtam először arcra, vattakoronggal, kicsit csípett, kíváncsian várom, hogy mi lesz az eredmény.
Ár-érték arányban teljesen megéri, plusz pont, hogy már boltokban is elérhető.

Carolina Herrera Good Girl Suprême EDP

Carolina Herrera Good Girl Suprême EDP
2022. október 24.

Amikor a tesztert kipróbáltam isteni virágos, lágy, nyárias, csajos illata volt. Azonnal meg is rendeltem ezután, viszont amikor a “rendes” parfümöt kifújtam merőben más illat fogadott: erőteljes, fűszeres, őszies/télies beütése volt, amit azóta is folyamatosan érzek minden alakalommal, amikor használom. Azt a teszteres virágos illatot azóta egyszer sem éreztem, eleinte meg voltam győződve arról, hogy rosszat rendeltem, de közben meg tudtam biztosra, hogy nem, mivel a küllem és név is megegyezett természetesen.
Ettől függetlenül ez a fűszeres illat erre az évszakra teljesen tökéletes, így nem csalódtam igazából. Én a tartósságával is meg vagyok elégedve, a nap végén is érzem, főleg a ruhámon.
4*-ot azért adok, mert annak ellenére, hogy tetszik, azért mégiscsak egy kis üde virágos illatra számítottam.

Giorgio Armani Si Intense 2021

Giorgio Armani Si Intense 2021
2022. szeptember 10.

Én alapvetően a finomabb, lágyabb illatokat szeretem, ez az első, ami kicsit erősebb, fűszeresebb és nagyon tetszik. Télre tudom talán a legjobban elképzelni magamon, de ebben az időszakban is elhordom, ha úgy tartja kedvem. Tartós, a nap végén is lehet érezni.