Etes

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2021. április 6.

2021.04.06: Visszaolvasva fogom a fejemet, hogy milyen helytelenül használtam ezt a szuper terméket + fáj a szívem, hogy a felét rosszul használtam el. Most hetente egyszer használom este, száraz bőrre, utána G&G B-Bomb, hidratálás stb. Másnapra gyönyörű a bőröm: szép, egységes, tömör, nyugodt, puha. Nem agresszívan, hanem hatékonyan dolgozik. Egyáltalán nem okoz semmilyen kiütést, illetve más irritációt sem. Egyértelműen rosszul használtam (túl gyakran, túl sokat), s rosszul vezettem be a rutinomba, ez okozta a lent említett pattanásokat. Most, hogy ésszel használom, gyönyörűen teszi a dolgát. Valószínűleg újra fogom venni. 5*

2020.07.17: Szerintem valamelyik összetevőjére érzékeny (esetleg allergiás?) lehetek, mert miután megrendeltem, 2 naponta használtam és másfél hét múlva 3 issssszonyatosan nagy bőr alatti pattanás kijött, miután abbahagytam 3 hétre, nem jött ki semmi. Múlt héten ismét felkentem, hátha nem ő volt a hibás, hanem csak én ettem össze valamit, amit nem kellett volna, /szerencsére nekem nagyon sok étel pattanást okoz, hálás vagyok érte :) :) :)/ de nem, másnapra kijött a homlokomon egy pici bőralatti ismét :( szerencsére alig lehetett látni
De kidobni, kiönteni biztos nem fogom, szerintem hetente egyszer felkenegetem, igazából egy pici patti nem a világ :)
A fentiektől eltekintve másnapra puha bőrt eredményez, nagyon hamar felszívódik. Nem csíp, nem szárít. 3*-ot adok, mert szeretném szeretni, illetve lehet én vagyok a "hibás" az érzékenység terén, valamiért nincs szívem lehúzni jobban...
Ha a pattanásos dolog elmúlik vagy esetleg rosszabbodik, jövök update-elni. Egyelőre úgy tűnik, hogy nem fogom újravenni:(

Benton Snail Bee High Content Mask Pack

Benton Snail Bee High Content Mask Pack
2021. március 23.

Sajnos nekem is hasonlóan negatív élményem volt a maszkkal, mint Tirananak.
Az én bőröm érzékeny, pont ezért megválogatom, hogy mivel ápolom, sok jót olvastam a márkáról, gondoltam biztos be fog válni, főleg úgy, hogy 1000 Ft darabja (szerintem egy egyszer használatos maszkra ez nem kevés, ámbár hozzátenném, hogyha beválik, akkor megéri újravenni).
Ahogy feltettem, rögtön elkezdett égni a bőröm, leginkább a szemem alatti részt, az orcámat és az orromat irritálta. Miután levettem a maszkot, teljesen úgy néztem ki, mint aki elaludt tűző napon :D Tiszta vörös volt a fejem sajnos. Szerencsére a pirosasság fél órán belül eltűnt.
A további probléma az volt, hogy semmilyen pozitív hatását nem érzékeltem: semmilyen egységes bőrtónust, sem hidratálást, sem simaságot. Konkrétan 0 volt a hidratáltság érzetem a termék használata után. Ez sajnos másnap reggelre sem változott, mintha nem is használtam volna semmit sem.
Nem fogom újra venni.

My Hsin Ni Aloe Vera és E Vitamin Maszk

My Hsin Ni Aloe Vera és E Vitamin Maszk
2021. március 23.

Ez az első termék, amit kipróbáltam a márkától, az itteni vélemények miatt vettem meg.
A maszk nagyon jól illeszkedett az arcomra, rengeteg szérum volt a csomagolásban, a szövetből csöpögött szinte. Míg fent volt, egyáltalán nem csípett, illetve semmilyen negatív dolgot nem tapasztaltam. Több, mint 20 percet volt az arcomon, de még úgy sem tudta az egészet beszívni a bőröm. Ezért már a kezdet is elég pozitív volt, ugyanis sajnos előfordul, hogy a fátyolmaszkokban alig van szérum, ezáltal hamar kiszáradnak és semmire sem jók.
A hatása: gyönyörű, feltöltött, élettel teli, puha, egészséges bőr. Semmi pirosasság, semmi irritáció, semmi pattanás. Másnap reggel olyan nyugodt és egységes bőrrel ébredtem, hogy biztos voltam benne, hogy újra fogom venni.
A maradék szérumot még bemasszíroztam az arcomba, vártam egy kicsit míg megszárad, utána megcsináltam a szokásos esti rutint.