eticsiga

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

The Inkey List Retinol Serum

The Inkey List Retinol Serum
2020. szeptember 16.

Főleg az állaga tetszett ennek a terméknek. Nem nehezen krémes, könnyen beszívódó de nem fojós állagú. Nem okozott irritációt az érzékeny bőrömre. Kipróbálok más retinolokat is de ár-érték arányban jó választás.

NIOD Survival 30

NIOD Survival 30
2018. július 2.

Végre megtaláltam a tökéletes matt finishű fényvédőt. Nagyon szeretem a koreai fényvėdőket DE hiába volt egy matt alapom a TO Azelic krémjével utána a fényvédő befenyesitett. Ez tök jól működik, végre nem kell lepuderezni. Nem szoktam sminkelni magam de ezzel a párossal ki tudom egyenlíteni a bőrhibákat. Hófehérke bőröm van és jól működik a leírás ellenere inkább enyhe színezetű. Egyetlen hibája hogy kicsit sápaszt de ennyit meg tudok bocsájtani és érdemes azért alahidratalni vízhiányos bőr esetén. A survival 0val használom. Teljesen más állagú termék.

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2018. július 1.

Szuper kézkrém nyárra. Inkább a tejszínhab fujos érdekesség miatt vettem meg és azóta is örömmel fújogatom. Édes vaníliás mandulás süti illata van, nem mű. Hatását tekintve gyorsan beszivodik és egy vékony réteget hagy a kezen ami a következő kezmosasig tart. Amit megfigyeltem hogy a körömágybőrőm nagyon szép,nem száraz napi kb háromszori használattal. Egy kezkrem biztos jobb de ennek olyan könnyű és vicces a használata hogy sokkal jobban fujogatom.