Etta22

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Cien Borotválkozó Gél Aloe Verával

Cien Borotválkozó Gél Aloe Verával
2019. szeptember 19.

A LEGJOBB! Aki tudja próbálja ki, tuti nem vesz másikat utána. Ár, mennyiség, minőség- mindenben verhetetlen.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. április 17.

Aki szereti az enyhe ízű fogkrémeket, annak mindenképpen jó választás lehet. Kókuszt szerintem nem sokat látott, enyhe mű jellege van, de elviselhető. Minimális fehérítő hatása van, de aki szuper fehér fogakat remél, az bizony csalódni fog. Megfelelően habzik, az én extra érzékeny fogamat és ínyemet nem bántja, ami elég nagy szó. Viszont biztosan nem fogom újravenni, mert használat után borzasztó száraz nyikorgós marad utána a fogam. Meg sem tudom igazából rendesen fogalmazni, de nagyon zavaró, még sosem tapasztaltam egyetlen fogkrémnél sem hasonlót.

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal
2019. február 15.

Legalább 10 hajmosáson vagyok túl vele, így jobban tudok véleményt írni róla. Szerettem volna a hajamat leszoktatni a hagyományos samponokról, és a szilárd samponok felé vettem az irányt. Közel fél éve használom, a roncsolt hosszú hajamra különböző márkák szappanjait, hát semmivel sem lett jobb. Hiába a sok csábító mindenmentes, természetes összetevőket ígérő reklám. Csak azért tartok ki mellettük, mert a hajamat kényelmesebb így megmosni.
Ez a legrosszabb, az összes közül, amit próbáltam. Az illata elenyésző, minimális kókusz szerű mű valami, az is csak az elején. Hajon az ég világon semmit nem lehet érezni, már mosáskor sem. Közepesen habzik, hosszú hajnál minimum a 2 mosás egymás után. Akkor pedig térjünk rá a katasztrófa részre. Megjelentek a hajamon, fejbőrönöm kis korpaszerű fehér cuccok. Először akkor néztem mikor kb már 4 napos volt a hajam, de legutóbb már akkor is ott volt, mikor frissen mostam a hajam. Sosem láttam ilyet. Vagy kuka, vagy max kézmosás.