ettajames

Regisztráció dátuma: 2021. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Aqua 24H Hidratáló Krémzselé Hialuronsavval

Alverde Aqua 24H Hidratáló Krémzselé Hialuronsavval
2021. május 11.

Meglévő szérumaim fölé kerestem egy könnyebb hidratálót.Ami tetszett:a tengeri,frissítő illata. Ami nem: Nem szívódik be rendesen, inkább egy vékony zseléréteg marad az arcomon, ami még húzódik is, a benne lévő alkohol sem hiányzik a bőrömnek. A hidratálása nekem kevés.

Alverde Q10 Éjszakai Krém Bio-Grapefruittal és Bio-Homoktövissel, 30 Év Feletti Bőrre

2021. április 26.

Egy nehéz, olajos krém, ami mégsem hidratálja a bőröm eléggé...alkohol tartalmú! Az illata természetes, nem zavaró. Többször nem veszem meg.

Alfaparf Precious Nature Hajfesték

Alfaparf Precious Nature Hajfesték
2021. április 26.

20 éve festett, vagy melírozott a hajam. A fejbőröm extra érzékeny, gyakran irritált, az ammóniás festékekkel fiatalon semmi különösebb bajom nem volt, elviseltem őket, mostanra már konkrétan rosszul lettem egy márkás darabtól.Több "bio" hajfestékkel dolgozó fodrásznál megfordultam, de ennél kötöttem ki. Szinte megnyugtatja a bőröm, és semmilyen szúrós, erős szaga nincsen. Az tény, hogy kevésbé tartós, de nekem megéri!