Ettike

Regisztráció dátuma: 2017. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Beauty&Fruity Arctisztító Hab

Alverde Beauty&Fruity Arctisztító Hab
2019. december 6.

Lassan 2 éve használom, és imádom! A szempillaspiràlt gyönyörűen eltávolítja, nem szárítja a bőröm és szuper az àllaga is. Sokáig elég, ár-érték arányban meg vagyok vele elégedve.

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2019. december 6.

1 hónapja tesztelem a szappant, és most tudom elmondani hogy sikerült rájönnöm a megfelelő használatára. Az összes hibát elkövettem amit az előttem 1 csillagos véleményt írók, csak én nem adtam fel a kísérletezést, így már imádom! A lényeg: ne közvetlenül a hajatokkal érintkezzen a szappan! Tenyérben át kell többször forgatni a szappant és csak a habot szabad a hajra kenni, míg el nem érjük a kellő hab mennyiséget, amivel már szépen át tudjuk mosni a hajat. Utána extraerős vízsugárral kimosni a hajból alaposan a szappant, és ha kell balzsamot is lehet a haj végére kenni, bár nekem mindenféle öblítés (ecetes, citromleves) nélkül sikerült szuper eredményt elérnem. Ami még fontos a hajszárítóval való szárítás, így nem lesz “elnehezült” haj látszata és érzete. Én samponnal is mindig 2x mostam meg a hajam, így szappannál is így teszek, az eredmény: tiszta, parfümmentes, természetes szappan illatú, csillogó, puha haj. Alapvetően a hajtöveknél zsírosodó, hajvégeknél száraz hajamat 3-4 naponta szépen kordában tartja 🙂

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2017. április 6.

Az itteni véleményekre alapozva vettem meg ezt a terméket, és azt kell mondanom, hogy meg vagyok vele elégedve! Egyszer használtam még, de imádom! Hihetetlen selymes lesz tőle a hajam, puha és jól fésülhető. Férjem is ugyanezen a véleményen volt, alig bírtam kivenni a kezéből a hajamat, állandóan simizni szerette volna meg szagolgatni :)