Ev258

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2017. szeptember 10.

Valami döbbenetesen gyorsan szárad, eddig minden körömlakknál szenvedtem attól, hogy használtam kora délután, és éjszaka mégis beletapadt a párna mintája, ami valami borzalom..Ezzel viszont a felkenés után másfél órával mosogattam, és semmi baja nem lett. Durva. Nekem a 250-es lilás árnyalat van meg, egy rétegben nem mondanám a legszebbnek a fedését, de kettőben már nagyon nagyon szép. Fedőlakk nélkül használom, mert mindig utáltam, mikor 100 rétegben kellett felvinnem a körmömre a lakkokat, így nem bírja nálam olyan sokáig, kb a 4. nap már elég csúnyán pattogzik lefelé, de ez végül is az én hibám is.. És legalább nem egyben lehúzható módon jönne le az egész. És nagyon könnyű dolgozni a széles ecsetével - még én sem leszek vele könyékig lakkos, ami nagy szó. :D

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. szeptember 10.

Valóban kicsit gumicukros az illata, kellemes. Nagyon tetszik, hogy a gélnek is szép sárga színe van, mint a doboznak. Nyári feeling, és nekem is gumicukor illatom lesz utána, bár csak egy rövid ideig, mert nem túl tartós. És ennél a tusfürdőnél gondoltam bele, hogy igazából az ilyen saját márkás - Balea, Isana - tusfürdők illatához annyira hozzá tudok szokni, hogy egy bizonyos idő után szinte már nem is érzem használat közben sem az illatukat. Ami nem jó..

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal
2017. szeptember 10.

Hát ez borzalmas. Alapvetően szeretem az Aldis termékeket, jók szoktak lenni. Talán ez a kivétel, ami erősíti a szabályt. Nagyon foszlik, akár sminklemosásra, akár körömlakk lemosásra használom. Rossz használni. Azért kap 2 csillagot, mert nyilván elhasználom, és jobb mint a semmi, de az biztos, hogy nem veszek többet ilyet.