Eva123

Regisztráció dátuma: 2020. január 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Gucci Flora Gorgeous Jasmine

Gucci Flora Gorgeous Jasmine
2023. április 16.

Elsőre nagyon tömény, pedig én szeretem az édeset és a töményet. Majd szép lassan kezd a végsó illat kialakulni pár perc alatt. Rajtam a mézes negró szagához hasonló illatot ad, ami van amikor kellemes, van hogy nem. Tartóssága nincs arányban az árával és azzal, hogy parfüm. délelőtt felrakod, délután 6 körül semmit se érezni belőle. Ha mozgékonyabb napod van, akkor lehet még ennyi ideig se tart. Viszont érdekes, egyedi illata van, szeretem ezeket a különleges illatokat egy-egy alkalomra, az üvege plusz pont.

Secret Key Marine Racoony Hydrogel Eye & Multi Patch

Secret Key Marine Racoony Hydrogel Eye & Multi Patch
2021. július 2.

Jól záródik a csomagolás, sokáig megmarad a folyadék is benne, nem szárad ki. Kellemes érzés, szem karikákra jó megoldás, ha fáradt vagyok megelőzésre felrakom, reggel simább a szemkörnyék.

Elizavecca Milky Piggy EGF Elastic Retinol Cream

Elizavecca Milky Piggy EGF Elastic Retinol Cream
2021. július 2.

Jó, ár - érték arány is rendben. Nagyon sokáig elegendő. Este szoktam alvás előtt bekenni az arcomat vele. Több mint 1 hónapja használom, sok változást nem hozott, azonban én megelőzésre vettem, így majd évek után fog kiderülni, hogy racosodást meggátolta vagy sem.