Eva7

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Lavera Basis Arctisztító Tej 2 in 1

Lavera Basis Arctisztító Tej 2 in 1
2019. október 4.

Hosszasan elhúzódó bőrallergiám volt a szemhéjamon. Szinte mindentől begyulladt és kisebesedett, egy kis sminktől, egy-egy szemkörnyékápolótól, pedig nagyon gondosan választom meg az általam használt dekor- és bőrápolási kozmetikumokat és nem sajnálom a pénzt, csak minőségi legyen.
Sok menő, bio, aromaterpiás exkluzív csak itt meg ott beszerezhető, nekem kikevert hasztalan krém után, találomra vettem meg ezt az arctejet és két nap alatt nyomatűnt a hónapok óta kínzó allergiámnak VÉGLEG. Nem tudom melyik összetevője hiányzott ennyire eddig, de azóta, mostmár 4 éve használom és más Lavera termékeket is próbálgatok. Nyárra túl vastag, de amint beáll az ősz felkerül a polcomra.

Bobbi Brown Skin Foundation SPF15

Bobbi Brown Skin Foundation SPF15
2018. július 6.

Nagyon szép természetes színe van és jól eső érzés viselni, de sajnos rajtam pár óra után pattanások jönnek ki az orrtövemnél - vagyis túl zsíros a bőrömnek. Még szerencse, hogy nem tudtak nekem eladni belőle, amikor kipróbáltam készlethiány miatt, hanem egy tégelyben kaptam 3 napi adagot, különben most itt árulhatnám...Erős kezdés - gyenge befejezés.

Missha Near Skin Madecanol Cream

Missha Near Skin Madecanol Cream
2018. július 6.

Ez egy nagyon kellemes arckrém. Sűrűbb állaga ellenére nem zsírosította el a bőrömet és gyorsan felszívódik. Egésznap bársonyos arcbőrt ad. Szép összetevői vannak, jól beépíthető a több lépcsős, rétegzős arcápolási folyamatba. Újra fogom venni.