EvaCs

Regisztráció dátuma: 2015. május 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. május 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

The Body Shop Arcmaszk Ecset

The Body Shop Arcmaszk Ecset
2018. április 12.

Mivel sokat maszkozom már régóta gondolokodtam ennek az ecsetnek a beszerzésén. Főleg az ára miatt de aztan pontokkal olcsóbb lett.. Nagyon örülök hogy megvettem, nagyon jó vele felkenni a maszkot. A sörtéi puhák és simogatják az arcomat, nagyon jó minőség. Mivel más ecsetet nem próbáltam még erre a célra összehasonlítani nem.tudom de számomra ő annyira tökéletes hogy nem akarok mást kipróbálni. És imádom a tömörfa nyelet is, nagyon szép kidolgozás. Ezt mondjuk már az üzletben látja az ember. Ha valaki sűrűn maszkol ajánlom, sokkal.jobb mint kézzel kenegetni..

Escentric Molecules Molecule 01 EDT

Escentric Molecules Molecule 01 EDT
2018. március 22.

Már régóta szerettem volna kipróbálni és sajnos az én bőrömön nem valami kellemes. Szantálfa illata van amit annyira nem szeretek, számomra kicsit "szúrós". Viszont nagyon tartós.. Kb. 7 órával ezelőtt fújtam a csuklómra és még mindig érezni, pedig mostam is kezet. Gondolkodom egy minta beszerzésén, viszont a Juliette not a parfume is izgat úgyhogy valószínűleg együtt rendelem meg őket és összehasonlítom. Mivel csalódtam a bőrömből kiváltott illatban 3 csillagot adtam viszont a tartóssága felvitte 4-re..
Ez tényleg nem az a parfüm amit hirtelen felidulásból vesz meg az ember, tesztelni kell a saját bőrön előtte... Talán ha a nyakamra fújom akkor kellemesebb illata lesz, ez így túl fás nekem sajnos..

Erno Laszlo Könnyű Bőrműködést Szabályzó Tonik

Erno Laszlo Könnyű Bőrműködést Szabályzó Tonik
2018. február 7.

Nem szeretek rossz véleményt írni de ennek a szaga valami borzalom. Férfi pacsuli, nem is tudom.. Szerencsére a lookfantastic dobozban volt igy nem költöttem rá vagyonokat viszont pont ennek a terméknek örültem a legjobban amíg ki nem nyitottam.. A barátnőm is azt mondta hogy büdös úgyhogy nem csak én éreztem. Mivel kiváncsi vagyok hogy használ-e ezért el fogom használni de egyenlőre a 2 csillagnál többet nem tudok adni..