evamamoka

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Apivita Lady Intim Mosakodó Gél

Apivita Lady Intim Mosakodó Gél
2019. július 1.

Tudjátok...... van az az állapot, amikor az ember lánya összeszed innen-onnan ezt-azt. Na ilyenkor van az, hogy a végtermék találkozása a cicussal felér egy rúg,csíp,harap,karmol érzéssel. Nálam alap, hogy legyen itthon valamilyen intim mosakodó, jelenleg kettő is van, mindkettő géles állagú.Nos az ezekkel való mosakodás a fent említett időszakban gyakorlatilag hasonló érzéssel járt, mint maga a probléma. Irány a gyógyszertár, új termék próba. Őt választottam. Tökéletes. Ugyan gélnek nevezik, de valójában egy krémes gél. Hihetetlenül selymes az állaga és megváltás volt a használata. Nyugtatta a területet és a használata után, még órákon át nyugtatta a bőrt.

Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder

Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder
2019. május 13.

Ő az a termék, aminek a megvétele totális pénzkidobás volt. Szinte láthatatlan szájon, még akkor is, ha alaposan beledolgozod az ajkakba. Nekem 1 db ivást bírt ki, a termék fele a poháron landolt. Borzalmasa rondán kopott, konkrétan úgy nézett ki, mintha kontúroztam volna. Amit a javára el kell mindani az az, hogy kellemes viselet, egyáltalán nem éreztem hogy por lenne rajtam, inkább krémes érzete volt. Ha tuningolnak a formulán még taalán valamikor jó termék is lehet, de most 1*

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2019. január 16.

Első termékem, amit a rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg. Hát wowww gyönyörű hosszú szempillákat varázsol, drámai fekete hatással. Gondoltam megvan az első és utolsó spirálom amit imádok, tökéletes és az ára filléres, tehát ő marad és pont. De nem! 3-4 óra múlva bekente a szemhéjamat, majd ezt követően a fele landolt a szemem alatt, csodálatos pandamaci effektet létrehozva. Isten bizony többször próbáltam hátha, de nem viselkedett másként. Talán nem romlik meg a hideg napokig és kipróbálom akkor, hátha csak a meleget nem bírta. Hatalmas csalódás.

Update:
Alaszkai hidegben is leolvad, feltapad. Nincs rá más jelző..... egy borzalmasan silány, rossz spirál.