Best of Beauty 2019

evamamoka

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder

Clinique Pop Lip Shadow Cushion Matte Lip Powder
2019. május 13.

Ő az a termék, aminek a megvétele totális pénzkidobás volt. Szinte láthatatlan szájon, még akkor is, ha alaposan beledolgozod az ajkakba. Nekem 1 db ivást bírt ki, a termék fele a poháron landolt. Borzalmasa rondán kopott, konkrétan úgy nézett ki, mintha kontúroztam volna. Amit a javára el kell mindani az az, hogy kellemes viselet, egyáltalán nem éreztem hogy por lenne rajtam, inkább krémes érzete volt. Ha tuningolnak a formulán még taalán valamikor jó termék is lehet, de most 1*

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2019. január 16.

Első termékem, amit a rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg. Hát wowww gyönyörű hosszú szempillákat varázsol, drámai fekete hatással. Gondoltam megvan az első és utolsó spirálom amit imádok, tökéletes és az ára filléres, tehát ő marad és pont. De nem! 3-4 óra múlva bekente a szemhéjamat, majd ezt követően a fele landolt a szemem alatt, csodálatos pandamaci effektet létrehozva. Isten bizony többször próbáltam hátha, de nem viselkedett másként. Talán nem romlik meg a hideg napokig és kipróbálom akkor, hátha csak a meleget nem bírta. Hatalmas csalódás.

Update:
Alaszkai hidegben is leolvad, feltapad. Nincs rá más jelző..... egy borzalmasan silány, rossz spirál.

Sisley Purifying Re-Balancing Lotion With Tropical Resins

Sisley Purifying Re-Balancing Lotion With Tropical Resins
2018. december 27.

Tanácsadónő ajánlására szemezgettem vele. Amiért hezitáltam az az, hogy erőteljesen kiszúrt belőle az alkohol szaga, amit én magam nem érzek akkora problémának, szemben a ma elfogadott véleményekkel. Ami gáz, hogy totál letagadták, neeeeem-neeeeem ebben nincs mondta a tanácsadónő. Miért nem reklamáltam később, miután az összetevők között megtaláltam a kis bűnöst? Mert tulajdonképpen nagyon jól kijön ő és a bőröm. Megmutatja, hogy más lemosók mit hagynak fent a bőrön és még lemosás után is van még mit leszedni. A kevert bőröm imádja azt a nem kevés időt, amíg matt lehet, illetve szépen feszesít és a pórusokat is jól kezeli. Nekem egyáltalán nem szárította a bőröm.