EvandEra

Regisztráció dátuma: 2020. március 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. március 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Khadi Gyógynövényes Hajmosó Por

Khadi Gyógynövényes Hajmosó Por
2020. július 28.

Nem rossz, de sajnos nekem viszket tőle a fejbőröm. Azért még próbálkozom vele. Valahogy az én gyorsan zsírosodó hajammal nem nagyon bír el, inkább csak felületesen tisztít. Elég macerás a használata, de az ilyen jellegű termékeknél sajnos ez alap. Meglátom egy doboz végére mire jutok vele. Minden esetre az ára talán egy picit túlzás.
UPDATE: Már nem viszket tőle a fejbőröm, de nagyon szárít, így kizárólag a fejbőrre használható, a hajam többi részére nem szabad kennem, mert olyan lett mint a műanyag babahaj. Én ehhez is citromos öblítést kezdtem használni, mert balzsam mellett lelapult nagyon az egész. Sajnos a hajmosások sűrűségén nem változtatott, de amíg lehet szárazsamponozok. Valószínűleg nem veszem újra, kipróbálok valami mást.

Jana Holt-tengeri Iszap

Jana Holt-tengeri Iszap
2020. július 28.

Meglepődve tapasztaltam hogy tényleg működik! Én kifejezetten arcpakolásnak használom, és hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm. Amíg fent van a pakolás addig sajnos kissé irritál, lemosás után sok rajtam a piros folt, de ezt a méznek tudom be. 1-1 gyulladást a felszínre szokott hozni, de így gyorsabban legyógyult mint ha kivárnám amíg magától "bedurranjon" a bőröm. Összességében nekem megérte. A csomagolása sajnos elég olcsó így a kupak nem zár rendesen, de a cég aki forgalmazza, zacskózva leragasztva küldte, számítottak rá hogy rosszul zárhat.

Jana Holt Tengeri Fogkrém

Jana Holt Tengeri Fogkrém
2020. július 23.

Borzasztóan retró ízű fogkrém! Egy púderes nagyis, classic gabi íz társul egy közepesen sós mellé. Kissé fehérít rövid idő alatt, de sajnos nekem a fogínyvérzésem nem mulasztotta el egyelőre. Elég nagy, vaskos tubusa van, egy darabig tuti elég lesz.