evapap

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 3 vétel Megnézem

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2018. április 11.

Egyszer csodásan néz ki feltéve, egyszer borzalmas poros, púderes hatást kelt az arcomon. Cover fx illuminating primert használok alá minden esetben. Azokban az esetekben, amikor szép dewy lesz a finishe szeretem nagyon, a másik hatást még nem jöttem rá, hogy mi okozhatja, talán az arcbőröm hidratáltságától is függ. Szeretm is meg nem is, újravenni nem fogom, mert egy fényesebb, könnyebb alapozót szeretnék.

Cover FX Contour Kit

Cover FX Contour Kit
2017. július 7.

Fél éve vásároltam a House of Fraserben Londonban az N medium színt. A Selfridges oldaláról online is megrendelhető, 6 színben elérhető.
Szinte mindennap használom, egy világos illuminator, egy highlighter, egy világosabb nappali krémes kontúr és egy sötétebb árnyaltú szín van a csomagban. Könnyen eldolgozható,jól építhető színek. Nekem nagyon bevált, a színek tökéletesek benne és a highlighter is tökéletes.
Vegan termék

Bondi Sands Self Tanning Foam Dark

Bondi Sands Self Tanning Foam Dark
2017. június 29.

Tegnap este kentem fel először a következő lépések után: 1. alapos radírozás meleg zuhany alatt a (Norvell, kifejezetten a DHA egyenletes felszívódásást segítő tusfürdőjét használtam, egy korábbi spray tan kezelés során vásároltam, ez a lépés kihagyható, de tartósabb lesz tőle a barnítás illetve a DHA kellemetlen illatát is elnyomja) , 2. szőrtelenítés, 3. hidratálás utána vártam pár órát, hogy a pórusok összehúzódjanak és este lefekvés előtt kentem fel a Bondi dark árnyalatú habot. Mindenképp kesztyűt kell hozzá használni, érdemes olyat, aminek a belseje valamilyen szilikon réteggel van kibélelve, az enyém nem teljesen volt így néhol, ahol a szövetből van a kesztyű átütötte a kérem és a tenyerem is barna lett, de ez a kesztyű hibája. Mindenképp érdemes megnézni egy Bondi self tan routine videót én Pia Muhelenbeck csatornáján néztem meg a "How to fake tan, tips for a perfect 7 days fake tanning routine" c videóját, nagyon jól elmond minden tippet és trükköt :)
A bokára, térdre, könyökre és a nyakamra nem a hab állagú barnítót, hanem szintén a Bonditól a Gradual Tan Lotion-t használtam, szintén kesztyűvel!
Az arcomat a hab állagú barnítóval egy beatuy blender segítségével kontúroztam, úgy mint sminkelésnél. Főként a homlokomra és az orromra tettem, mert a nap is ezeken a területeken ér a legjobban, így ma reggel tényleg úgy ébredtem, mintha tökéletesen napbarnított lenne az arcom.
Nem vagyok sárga, nem vagyok foltos, kicsit talán macerás lehet, de ha rutinná válik a folyamat szerintem megéri, mert szép egyenletes barna szín lesz a végeredmény. Kiegészítésként a Bondi Gradual Tan hirdatálókérmet fogom napi szinten használni, meglátjuk meddig leszek barna, de a 7 nap eltelte után mindenképp írok véleményt!