evasimonyi

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Possess Absolute EDP

Oriflame Possess Absolute EDP
2022. május 17.

csodálatos illata van!
egy illatosított oldal kipróbálásakor ütött be a szerelem, azóta is az egyik kedvenc parfümöm.
nagyon kellemes virágos nyárias illata van, kicsit fiatalos, de nem az a vattacukor tinédzser parfüm.
viszonylag tartós, bár a saját orrunk hamar megszokja a rajtunk lévő parfümöt, én naponta 2-3x fújom újra.
többen megdicsérték már, nagyon jólesett, jó döntés volt megvenni.
eredeti árát sem sajnálnám rá, de sokszor van rá akció, és akkor 5000Ft, esetleg még annyi sem. néha érdemes ránézni az online katalógusra, és kikapni egy akciót.

Catrice Stronger Nails Strengthening Körömlakk

Catrice Stronger Nails Strengthening Körömlakk
2022. május 17.

07-es árnyalat van meg, szerintem pont az, mint a fotón. itteni vélemények alapján kicsit féltem, hogy hamar lepattogzik majd, de annyira tetszett a színe, hogy rossmannban egy 10%-os kuponos kártyás vásárlással azt mondtam, egy próbát megér.
a színe nagyon szép, két rétegben kentem fel, de elférne egy harmadik is. élénk korall/barack egy kis arany csillogós beütéssel. egy nap után viszont tényleg lepattogzik. hajat mostam, és mosogattam, dehát ennyit bírnia kéne. (fedőlakkot most nem tettem rá, azzal is teszek egy próbát, de egy nap akkor is megengedhetetlen :D)
nagyon szeretem a márka sminktermékeit, és hogy vegán, de a körömlakkjuk sajnos nagyon gyenge. a szép színe miatt kap 2 csillagot, meg amúgy is hamar megunok egy színt, elég hamar lemosom és átkenem egy másik színre a körmöm, de az egy nap azért túlzás:)
ár-érték arányban nálam az essence viszi a mezőnyt, vegán, cruelty free, rengeteg szín van, 2 rétegben csodásak és feleannyi árban, mint a catrice.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. szeptember 23.

Szuper szérum, nagyon sokat segít a pattanás utáni foltok halványításában, könnyen beszívódik, minden reggel használom, és újra fogom venni. Viszont az üveg miatt 5 helyett 4-est kap, mert a pipetta magától kicsavarodik picit magától. Nem csöpög, de zavaró.