evasimonyi

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2020. május 18.

ajandekba kaptam, nagyon szep a szine, es tartos, szeretem hasznalni
annyi az egyetlen problemam vele, hogy miutan felteszem, es zsepivel kicsit felitatnam, majdnem az egesz lejon, nem ugy, mint mas ruzsoknal, igy ezt nem tehetem meg, szoval kicsit sok ido mire megszarad

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15
2020. május 14.

Mar tobb carmexem volt, mindet imadom, fantasztikus az illata, az 'ize', fantasztikusan apol.
Az egyetlen problemam vele, hogy a tekeroje konkretan 2 hasznalat utan beragad:( meg csak most bontottam fel, de mar most problemam van vele.
Ezert szoktam a nyomosat hasznalni, de abbol csak cseresznyes es sima van, szoval szerettem volna kiprobalni ezt is, de sajnos maradni fogok a tubusos verzional.

BradoLife Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Kézfertőtlenítő Gél
2020. május 9.

Irodaba vettem meg anno, hogy a sok billentyuzet/telefon/kapucsengo/irattarto stb fogdosas utan neha attorolgessem vele a kezem
Karanten miatt hazajott velem, es mivel minden kezfertotlenitobol keszlethiany van, ezert a kis kezfertotlenito flakonobma most utantoltottem, es ezt hordom magammal, ha barhova mennem kell. Anno mentozesi/korhazi gyakorlaton is ezt a markat hasznaltuk (a fujos verziot, olyanom is van), tehat szuper a fertotlenito hatasa, es gyorsan beszivodik. Nekem egyaltalan nem hagy ragacsos erzest maga utan.
Kicsit kiszaradt azonban a kezem a sok hasznalattol, ami szerintem teljesen termeszetes, de a legenyhebb hatasu kezkremmel is tokeletesen rendben tudom tartani a borom, tehat ezert nem vonok le csillagot, mert szerintem alap hogy alkohol tartalmu termektol szarad a bor.
Ha lesz ujra keszleten, ujra fogom venni az irodaba, nagyon kenyelmes a pumpas adagolo, es nagyon sokaig eleg. Szuper az ara. Jomagam Rossmannban vettem anno, atlatszo flakonban, de ugyanilyen pumpaval.