eve57

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E

Revlon One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe, RVDR5222E
2021. április 5.

Kevdves Olvasó!

Dús korona minden nő álma. Főleg, hogy most jött vissza a 90-es évek Cindy Crowford stílus a hajszárítás terén. Ez a haj ordít a "volumen volumen és még több VOLUMEN"-ről. Dús hajtő, a hajvég pedig szépen kunkoridok. Így igaz, csak nem ezzel a termékkel.
Pár hónapos használat után bátran ki merem jelenteni, hogy ne vedd meg!
De kezdjük is az elején. Mikor végre kézhez kaptam, amúgy is a soron lévő hajmosás már esedékes volt, be is vetettem a rutinba. Első két alkalommal, még nem igazán éreztem rá az ízére, de hamar bele lehet jönni, mit és hogyan. A hajam puha és selymes volt. Az 55 cm hosszú hajam viszonylag gyorsan megszárította.
Ezek után következett az újabb, és újabb hajmosás. Minden egyes alkalommal okosodtam a hajformázó használtatát illentően. Kb. 80-90%-ban száraz hajon jobban működik. Ne a hajvégtől csavarjam fölfelé, hanem a tőhöz közelebb fordítsam át a hajam rajta kétszer és úgy lehet húzni is, és nem tépi ki a hajad. Hasonló egyéb praktikákra.
Viszont az utóbbi pár használat után feltűnt pár érdekesség, ehhez szeretnék a dobozáról idézni:
"Ion technológia a gyors, selyem-puha, fényes eredményért." A ma már ismert ion technológiával hajszárítók tömkelegéből lehet válogatni. De miről is szól ez pontosan. Röviden, tömören: ahelyett, hogy a hajszárítód az egyszerű levegőt felforrósítva adná tovább, egy ionos hajszárító negatív ionokat fog kibocsátani, a nedves hajban lévő pozitív ionokat vonzva. Ez lehetővé teszi a haj gyorsabb száradását, és mivel gyorsabban záródnak a kutikulák, a haj magába zárja a nedvességet (ez lehet az olaj amit a hajadra kensz stb.) Annyira jól hangzik, mégis bűzlik ez nekem. Biztos van ebben ion technológia?
"Ovális kialakítás - finoman ívelt oldalak a selymességért és kerek szélek a sima, dús és göndörített végekért" HA-HA-HA. Addig minden igaz volt, míg az egyenességről és simaságról szólt. Ezzel a termékkel éppen annyi göndörséget fogsz elérni, hogy a hajad vége egy csónak aljára fog hasonlítani. Másnapra a haj is lelapul.
"a hajat forró levegővel szárítja" - Ebben biztos lehetsz!!! Egy perc után a készülék úgy ég, mint a boszorkányok a mágján. Legalább is én úgy érzem magam tőle. Mintha fákjába tekergetném a hajam egy idő után. Sőt a szárítás második felétől, bőven használható a hideg levegő funkció, hiszen az is a forrót fújja csak, annyira felhevült a formázó addigra.
Mindezek oda vezettek, hogy ma szépen visszakerült a dobozába, és elásom valahova. A hajam sprőd, hiába a sok hővédőnek. A fényét elvesztette. Most mehetek levágatni, amit nem bánok, de maga a haj szerkezetét roncsolta. Számomra nagy csalódás lett ebből az agyondícsért termékből.
A termék takarítása is nehézkes egy idő után.

Ezt a terméket senkinek sem ajánlom! Aki egyenes hajra vágyik, vegyen meg egy utánzatot fele/negyed annyi áron. Még az lehet jobb minőségű termék, mint ez.
Az ötlet nem volt rossz a Revlontól, a kialakítás a haj egyenesítésére tökéletes, de a minőség... inkább maradjanak a kozmetikai termékeknél, az elektronikát pedig bízzák a szakértőkre.

Biocom Hajbalzsam

Biocom Hajbalzsam
2021. március 24.

Több éves Biocom sampon használata után, úgy döntöttünk kipróbáljuk a balzsamot... kár volt. Sajnos semmit nem csinál a balzsam. Nem hidratál, nem lesz fényesebb, puhább, kifésülhetőbb. Egyszóval nem érzem szükségét ennek a terméknek a sampon mellett.
Viszont a sampon az tuti termék. Azt vedd inkább, ezt meg töröld a kosárból.

Biocom Hair Nice Hajsampon

Biocom Hair Nice Hajsampon
2021. március 24.

2018. december 5.
Nagyon érdekes, hogy alig akar habzani. Így meg kell tanulni vele hajat mosni. 5 hónapig volt elég egy üveg, úgy hogy édesanyám használja/ta, mellette én összesen 2 hónapig. Tehát tartósnak mondanám.
A lényeg most jön. Édesanyámat soha nem láttam dús hajjal. Soha nem is volt neki. Egy hónapja, azaz szűk félév után mondta, hogy rengeteg új hajszála nő kifelé. Szorgosan használja a sampont azóta is, egy év múlva meglátjuk, hogy hajasbaba lesz-e belőle.
Nekem segített beállítani a zsírosodását a hajamnak, nagyon szép fénye van tőle. Igazából nekem nagy gondom soha nem volt a hajammal, de imádom az illatát, így én is erre fogok áttérni.

2019.június 19.
Azóta is ez van használatban édesanyukámnál. Már 5+ centisek az új hajszálai. A fodrász is elképedt, hogy mennyi új haja van. Lassan történik az eredmény, de aki türelmes... ;)

2021.március.24.
Még mindig nem váltottunk sampont. Borzasztóan gazdaságos. Anyukámnak még soha nem volt ilyen dús vagy hosszú haja. Igaz nekem eddig nem sok gondom volt a hajammal, de mégis használom. Nekem jelenleg 55cm a hajam (tarkótól). Elképesztő, gyerekkoromban volt ilen hosszú hajam. És fényes, puha. Imádjuk ezt a sampont! Mellesleg annyi babahajam lett, hogy előrefésülve simán kiad egy frufrut.