eve57

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2019. február 9.

Ismét egy kiváló UD paletta. A márka hozza a színvonalát, kiváló satírozhatóság, kihasználhatóság. Kellemes meleg tónusok, pigmentált színek. Lumbre és Ember árnyalatok csodálatosak. Nagyon jó kezdőknek, mint haladóknak. Nappali és éjszakai sminkeket is lehet kreálni. Nagyon jól eltalálták ezt a palettát. Viszont mivel ez egy meleg tónusokból álló paletta, így a hideg tónusokkal rendelkező embereknek nem annyira ajánlott. Nem bánod meg, ha megveszed, ez garantált.

Elizabeth Arden Color Intrigue Effects Ajakrúzs

Elizabeth Arden Color Intrigue Effects Ajakrúzs
2018. december 5.

Nagyon jó rúzs. Nem szárítja az ajkakat, nem csúszik, tartós is viszonylag. Nekem egy szatén árnyalat van meg, de evésnél le is jön egyből. Az árához képest, viszont csalódott vagyok, mert olcsóbban is van ilyen minőségű rúzs, és ebben a kategóriában is van jobb. Szóval ez sajnos nem nyert további vásárlást nálam.

Ökonet Natural Fresh Fogkrém

Ökonet Natural Fresh Fogkrém
2018. december 5.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. Először mikor használtam megöklendeztetett állandóan. De egy pár hét után mikor, újra megpróbálkoztam vele semmi bajom nem volt. De mivel a kupakba beletört a "csövecskéje", így kiszáradt. Nagy különbséget nem érkeztem így felmérni, ez és a Vadenekum között... hát majd talán legközelebb.