eve57

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Biocom Hair Nice Hajsampon

Biocom Hair Nice Hajsampon
2019. június 19.

2018. december 5.
Nagyon érdekes, hogy alig akar habzani. Így meg kell tanulni vele hajat mosni. 5 hónapig volt elég egy üveg, úgy hogy édesanyám használja/ta, mellette én összesen 2 hónapig. Tehát tartósnak mondanám.
A lényeg most jön. Édesanyámat soha nem láttam dús hajjal. Soha nem is volt neki. Egy hónapja, azaz szűk félév után mondta, hogy rengeteg új hajszála nő kifelé. Szorgosan használja a sampont azóta is, egy év múlva meglátjuk, hogy hajasbaba lesz-e belőle.
Nekem segített beállítani a zsírosodását a hajamnak, nagyon szép fénye van tőle. Igazából nekem nagy gondom soha nem volt a hajammal, de imádom az illatát, így én is erre fogok áttérni.

2019.június 19.
Azóta is ez van használatban édesanyukámnál. Már 5+ centisek az új hajszálai. A fodrász is elképedt, hogy mennyi új haja van. Lassan történik az eredmény, de aki türelmes... ;)

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2019. február 9.

Ismét egy kiváló UD paletta. A márka hozza a színvonalát, kiváló satírozhatóság, kihasználhatóság. Kellemes meleg tónusok, pigmentált színek. Lumbre és Ember árnyalatok csodálatosak. Nagyon jó kezdőknek, mint haladóknak. Nappali és éjszakai sminkeket is lehet kreálni. Nagyon jól eltalálták ezt a palettát. Viszont mivel ez egy meleg tónusokból álló paletta, így a hideg tónusokkal rendelkező embereknek nem annyira ajánlott. Nem bánod meg, ha megveszed, ez garantált.

Elizabeth Arden Color Intrigue Effects Ajakrúzs

Elizabeth Arden Color Intrigue Effects Ajakrúzs
2018. december 5.

Nagyon jó rúzs. Nem szárítja az ajkakat, nem csúszik, tartós is viszonylag. Nekem egy szatén árnyalat van meg, de evésnél le is jön egyből. Az árához képest, viszont csalódott vagyok, mert olcsóbban is van ilyen minőségű rúzs, és ebben a kategóriában is van jobb. Szóval ez sajnos nem nyert további vásárlást nálam.