Eve90

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
2018. január 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Gyönyörű, jól összeválogatott színeket tartalmaz. Szerencsére nem csak a palettában szépek, hanem a szemhéjon is. A formula pigmentált, könnyen építhető és jól satírozható. Nekem egész nap tart primerrel,de nélküle is jól bírja. Hétköznapi és alkalmi sminket is lehet vele kreálni. A csomagolás szokásos UD minőség.

Az előző hozzászóló kék szemmel kapcsolatos megjegyzésével nem értek egyet. Valószínűleg ő nem ismeri a színelméletet. A kékkel szemben a narancs található a színkörön, így a narancsos, terrakotta árnyalatok a legjobbak közt vannak, hogy kiemeljék a kék szemet. Kék szeműként tanúsíthatom, hogy csak úgy ragyognak ezekkel a színekkel körülvéve. Egyébként a UD is kék és szürke szemű lányokkal promózta a palettát, nem véletlenül.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2017. június 28.

Csak egyetérteni tudok az előttem írókkal, nekem is nagyon bevált. Én az almás-lime-os változatát rendeltem meg, aminek nagyon kellemes, friss illata van. Nem cserepesedtek ki az ajkaim, amióta használom, pedig hajlamosak a kiszáradásra. Kevés is elég belőle és reggel puha, feszes, hidratált ajkakkal ébredek. Én nap közben nem használom, mivel nem érzem, hogy szükségem lenne rá. Az aplikátor nagyon jól tervezett és praktikus. Bár nem olcsó, de sokáig elég és valóban azt hozza, amit ígér.

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream
2017. június 28.

Remek korrektor. Nekem közepesen sötét karikáim vannak és remekül elfedi őket. A világos bőrömhöz a 2-es árnyalatot rendeltem, mivel ez barackosabb árnyalatú, mint az 1-es, tehát jobban ellensúlyozza a kékes karikáimat. Kevés kell belőle, így nagyon sokáig ki fog tartani a tégely. Az állaga sűrű, krémes, de könnyen eldolgozható. Szerintem csak annak lehet vele problémája, akik túl sokat akar egyszerre felvinni. Fényt ad a szem alatti bőrnek, de én matt fixáló púderrel használom, így ez nem látszik. Egyébként púderrel remekül tart egész nap. A ráncokba beül egy kicsit, de fixáló púderrel ez is nagyrészt elkerülhető.