eveartstar

Maniart by Lolly
Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maniart by Lolly
Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2020. július 4.

Tökéletes Gucci Rush másolat, a párom miatt vettem meg, imádja rajtam én meg közben meg is szoktam ezt az illatot, nagyon szeretem ahogy a ruhámba beivódik.. :)

Azt mondja pont olyan illata van a parfümnek rajtam, mint annak az eladónak akin megérezte...én kerdeztem meg csajt hogy mit visel, mondta hogy Gucci Rush. 😅

183 Days By Trend It Up Baby Skin Mattító Alapozó

183 Days By Trend It Up Baby Skin Mattító Alapozó
2020. június 27.

Én a matt-troschka cuki különkiadást vettem meg féláron. Ritkán csak alkalmakra szoktam sminkelni magam, így pont elég. Felesleges drága bb-k re vagy alapozókra költenem a pénzt, ráadásul a bőröm szép egyenletes, itt ott pici maradvány foltokkal. Ja igen a különkiadásnak is teljesen ugyanez az összetétele! A bőröm érzékeny így a szemem alatt hidratálni szoktam mielőtt felkenem, hogy ne üsse ki. Ez a cucc tényleg csak egységesítésre való, komolyabb fedést ne várjon tőle senki. Elég folyós, így az ember hajlamos vastagabban felkenni kézzel, ezért inkább ecsettel vittem fel a kézfejemről vékony rétegben, így nem ül bele annyira a pórusokba, a tetejére mehet a púder.
Vastagabban könnyen cakey lesz, és nagyon pórusos bőrre se használjátok.
Az összetétele majdnem megegyezik a TREND IT UP INSTA READY OIL FREE MAKE-UP-pal, csak abban több a szilikon.
A 4-es értékelés annak szól, hogy a célnak megfelel.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. május 23.

Up: Egy hónapja értékeltem kb..
A párom bőre az orra mellett csodásan begyógyult, a piros foltok elmúltak, helyileg is kezelgette a szérummal.

Páromnak rendeltem a zsíros bőrére, ami egy helyen pattanásos, mert elfertőződött. Talán már nála is csökkent a zsírosság, de nálam pár nap alatt nagyon látványos az eredmény, teljesen lemattította a homlokomat es az orromnál a két orcát. Mi csak is haluronnal kombinálva visszük fel arcra, mert érzékeny bőrűek agyunk. Én mindig hidratálok utána a kedvenc toneremmel, vagy a TO sqaulan-nal.
Ha lesz több tapasztalatom akkor udatelek majd.

5 ÖSSZETEVŐ

Gevuina Avellana Seed Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen