eveartstar

Maniart by Lolly
Regisztráció dátuma: 2012. május 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maniart by Lolly
Regisztráció dátuma: 2012. május 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. június 7.

Hello 50's!
Egy jó kis "tonik" után..🤣 kenem magamra esténként...semmi reggeli pazarlás meg ilyenek. Egyszerűen kivasalja meg tömöríti a bőröm. Újra fogom venni!
A feszesbőrűeknek üzenem, hogy felesleges használni, mert úgysem fog látszódni a hatása..sajnos ehhez meg kell érni..🤣
Egyébként tényleg bosszantó, hogy ahogy az ember visszacsúsztatja a pipettát az üvegbe, a pipetta faláról rendszeresen felnyalódik a cucc az üveg nyakára.. sz'al a fránya nyalódás ellen tehetnének vmit nem?!

Nivea Naturally Good Anti Age Ránctalanító Nappali Arckrém

Nivea Naturally Good Anti Age Ránctalanító Nappali Arckrém
2021. április 11.

Mintát kaptam belőle. Kicsit testesebb krém, de pick-pack beszívódik. Viszont az anti-aging hatásába kételkedem. Ez a bojtorján kivonat olyan csúcs lenne, hogy 3 hét múlva kisimult arccal nézek majd tükörbe? Jól hangzik, hogy természetes összetevők, de szerintem ez itt bullshit..ilyen árazási bullshit, mert így rögvest 4000 körüli az ára. Vannak ennél sokkal komolyabb hatóanyagok antiaging terén...mindensetre szóljon majd, akinek ilyen téren tutira hat..😂

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik
2021. április 7.

Upcsi2:
Tavaly októberbe vettem, csak esténként használom. Teljesen rászoktam, mert védi az érzékeny bőrömet, nélküle kipattognék a krémeimtől. Úgyhogy marad a büdivíz. 😅

Cuki punnyadt pocsolya illatú.. :D aztán nem ám panaszkodni a bio illatra!
Koreai hidratáló helyett vettem, bár nem lesz azonos a hatása, és mással fogom kiegészíteni, de remélem hatni fog a rétegzésben. A koreai tonik óta én nem vagyok oda a nappali krémekért, inkább tonik, esszencia, szérum és kész. Meglepően szép most a bőröm, igaz egy rövid ideig q10-et is szedtem. Nuku pattanások, és mostanában olyan sima a bőröm, hogy radíroznom se kell.
Hosszútávú hatásokról később.. :)

Upcsi:
Óvatosan kell önteni, mert szó szerint kiömlik a flakonból, lehet áttelepítem valami szórófejesbe.
Ahogy beszívódik és szárad, össze húzza a pórusokat. Sima puha bőr a végeredmény.

5 ÖSSZETEVŐ

Gevuina Avellana Seed Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen