EveCarefree

Regisztráció dátuma: 2019. július 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Anaconda Professional E-Vitaminos Hidratáló Krém

Anaconda Professional E-Vitaminos Hidratáló Krém
2020. január 21.

Ez is egy kiváló Anaconda termék, hihetetlenül szépen beivódik a bőrbe, nem is tudom, hogy ennyi pénzért hogy lehet ilyen klassz minőséget gyártani... . És ennek is csudajó illata van!

Anaconda Professional Feszesítő Szemránckrém Hyaluronsavval

Anaconda Professional Feszesítő Szemránckrém Hyaluronsavval
2020. január 21.

Én arckrémként is használom. Ár/érték arányban verhetetlen, 2200 Ft az 50ml-s. Az illata fantasztikus, finom orgona illat. Szépen simít, jól beszívódik, nem ragad. Több Anaconda-s szérum is van, ami passzol ez alá. A drágább krémek sem tudnak ennél jobbat és többet, illatosabbat! :)

Givenchy Ange ou Demon

Givenchy Ange ou Demon
2020. január 18.

Parfümmániásként, kb. 12 parfümömet váltogatom kétheti ciklusban, mivel éppen ennyi idő alatt szokik hozzá teljesen az orrom, utána már nem érzem az illatot. Ezért muszáj mindig újabbat beszereznem. :))) Na most Ange ou Demonra került a sor, régen használtam, imádtam, és már el is felejtettem teljesen az illatát. Egyedi, különleges, tiszta és mély illat.
Egyedül a parfüm nevével nem tudok azonosulni. Mert egy nő nem Angyal vagy Démon, hanem Angyal ÉS Démon. Mindkettő egyben. Kár lenne megtagadni az egyik oldalt. Mindenkiben ott van a csábító Éva ÉS a szűzies Mária is.