Evelin123

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Ziaja Kókuszos Kézkrém

Ziaja Kókuszos Kézkrém
2020. április 24.

Ez a kézkrém a legrosszabb, amit valaha használtam.
Semmit nem hidratál, beszívódik teljesen kb.5 perc alatt és a kezem újból száraz érzetű.
Ha alapjáraton nem is száraz a kezem, akkor sem hidratál semmit. De tényleg semmit és még parabén is van benne.
Nem tudom, ez hogy tud valakinek beválni, nálam 0 csillag lenne. Max az illata jó és tetszik a csomagolása
de ez nálam nem jelenti azt, hogy nem ér többet nullánál.

Primus Édes'm Ajakbalzsam

Primus Édes'm Ajakbalzsam
2019. december 2.

Csodálatos, nagyon szuper. Nappalra nem ajánlom, mert a száj belseje körül össze tud gyűlni és az nem egy szép látvány de csak esti használat melett is gyönyörűen hidratál. Nappalra pedig valami könnyedebbet javaslok, ha még szükséges lenne.
Nehezen beszerezhető kissé illetve az illata fura. Nem mondom rossznak de jónak sem. Nekem nem számít, a termék a fontos nem a szaga, de ha valakinek fontos, akkor tudja.

Primus Prémium Ajakbalzsam Fényszűrővel

Primus Prémium Ajakbalzsam Fényszűrővel
2019. december 2.

Annyira nem szavazom le,mert olcsó (kb.650 Ft) és elvben valamennyi fenyszűrő is van benne. Nekem a natúr bevált de az édes'M pedig nagyon bevált. Sajnos az nehezebben beszerezhető, ezért kísérleteztem ezzel, meg mert natúrt kértem a patikában de ezt adták tévedésből. Nekem annyira nem hidratál, de ha száraz a szám (gyakran) kellemes vele bekenni. Legközelebb a patikai kevert ajakápolót próbálom ki. Igazából ezt nem fogom újra venni de egynek elmegy.