Evelin123

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Primus Édes'm Ajakbalzsam

Primus Édes'm Ajakbalzsam
2019. december 2.

Csodálatos, nagyon szuper. Nappalra nem ajánlom, mert a száj belseje körül össze tud gyűlni és az nem egy szép látvány de csak esti használat melett is gyönyörűen hidratál. Nappalra pedig valami könnyedebbet javaslok, ha még szükséges lenne.
Nehezen beszerezhető kissé illetve az illata fura. Nem mondom rossznak de jónak sem. Nekem nem számít, a termék a fontos nem a szaga, de ha valakinek fontos, akkor tudja.

Primus Prémium Ajakbalzsam Fényszűrővel

Primus Prémium Ajakbalzsam Fényszűrővel
2019. december 2.

Annyira nem szavazom le,mert olcsó (kb.650 Ft) és elvben valamennyi fenyszűrő is van benne. Nekem a natúr bevált de az édes'M pedig nagyon bevált. Sajnos az nehezebben beszerezhető, ezért kísérleteztem ezzel, meg mert natúrt kértem a patikában de ezt adták tévedésből. Nekem annyira nem hidratál, de ha száraz a szám (gyakran) kellemes vele bekenni. Legközelebb a patikai kevert ajakápolót próbálom ki. Igazából ezt nem fogom újra venni de egynek elmegy.

Catrice Glitterholic Eyeshadow Palette

Catrice Glitterholic Eyeshadow Palette
2019. december 2.

Nehezen tudtam dönteni a két paletta közül ,mert mind a kettő gyönyörű. Az egyik termeszetesebb, de erős pigmentáltsága miatt alkalmakra is jó, a másik kicsit merészebb és narancsos árnyalatai miatt kék/zöld szeműeknek kitűnő választás. Könnyű vele dolgozni, jó a fedése, nem porzik. A csomagolása nekem kissé giccses de csinos. A termék nagyon jó, a másikat is meg kell vennem.. A legnagyobb kedvencem az Essence ho ho ho! palettát nem übereli nekem de ez is nagyon nagyon szuper. Nem gondoltam volna,hogy ennyiért ilyen jó minőségű palettákat lehet kapni.