evelinee

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Luxe Szemhéjtus

Avon Luxe Szemhéjtus
2017. február 12.

Olvasva itt a véleményeket, valószínűleg egyedi eset vagyok. Én nagyon megszenvedtem ezzel a tussal. Az applikátora miatt alapból tapasztalt tushúzóknak ajánlanám csak, de megtanulható a használata. A színe valami gyönyörűen fekete, ha jól emlékszem matt is. Viszont nekem túl folyós volt. Bárhogyan húztam a tusvonalat, folyton belefolyt a szemembe, de egy idő után durva allergiás reakciót váltott ki belőlem a termék, és ha a szempillatőnél kezdtem a tusvonal meghúzását a szemem közepén, már akkor elkezdte csípni a szememet. Nem értem, mert az összetevői között elvileg semmi irritáló nincsen, de én hiába próbálkoztam, végül el kellett ajándékoznom, mert nem tudtam használni.

Miss Sporty Studio Lash The Miaoww Szemhéjtus

Miss Sporty Studio Lash The Miaoww Szemhéjtus
2017. február 12.

Legjobb tus amit eddig használtam. Kár, hogy elfogyott és azóta valamiért nem lelem, de nem adom még fel :)
A hegye nagyon szuper, szép vékony és nagyon jól lehet vele húzni az íveket, hosszas használat után sem sérül, nem kopik. A színe közepes, nem az a mély fekete, inkább szürkés kategória, de ez engem sosem zavart, a vége felé mikor fogyott ki, csak akkor volt már zavaróan szürke színe. A tartóssága is közepes, tartósabb terméket is próbáltam már, de egy sima mindennapot abszolút kibír probléma nélkül.
Én valahogy még is nagyon megszerettem, remélem tudom még használni majd.

Avon Super Extend Precíz Szemhéjtus

Avon Super Extend Precíz Szemhéjtus
2017. február 12.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban...A tartóssága remek, ha este véletlen nem mosom le a sminkem, másnap ugyanúgy fent marad, nap közben nem kell aggódnom, hogy lejönne, nagyon fix. A színe is szép mély fekete volt az elején...Viszont a filc része valami katasztrófa. Már pár használat után elkopott a hegyénél, és azóta már a feléig lekopott teljesen, ezért nagyon küzdősen lehet belőle kihozni a festéket és így a színintenzitása is csökkent. A hegyénél ráadásul folyamatosan jön le, amint leszedem és használom megint, újra lejön. Szuper kis termék lenne ez, de ilyen applikátorral a fenének sem éri meg...Lassan nem szenvedek tovább vele szerintem.