Evelyne03

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2020. június 25.

Nagyon csalódott vagyok, 1x használtam a hetvegén, de többet nem szeretném! Nagyon fura volt, nem igazán habzott és nagyon gubancolódott a hajam tőle. :( Elajándékozom

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém
2020. június 25.

Ez a kézkrém nekem nem vált be. Egyáltalán nem hidratál és sajnis zsíros érzetet hagy maga után. Nem újravevős :/

Medinatural Niacinamidos Hidratáló Krém

Medinatural Niacinamidos Hidratáló Krém
2020. június 24.

Nagyon vegyesek az érzéseim a krémmel kapcsolatban, praktikus a pumpás kiszerelése, könnyű állaga van, kellemes illata. Viszont nem találom a megfelelő krémet és azt sem tudom milyen a pontos bőrtípusom, milyen termékeket hasznalhatnék. Korábban kozmetikus azt mondta, hogy kombinált, korpás szeborreás, helyenként vízhiányos, viszont én napközben a T vonalban enyhén zsírosnak látom, orrom körül elég miteszeres. Arctisztítás után száraz, hamló. Fogalmam sincs hogy száraz vagy zsíros kombinált bőrre válasszak termékeket. Egyik este viszont iszonyatosan bevörösödtem a krémtől úgy hogy még másnap is lángolt a bőröm. Tettem egy kisérletet az elmúlt estéken nem történt újra meg, de el vagyok keseredve, hogy nem találok megfelelő terméket az arcomra :(