eventually

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Orly Körömlakk

Orly Körömlakk
2019. október 21.

Egyelőre még csak egyet vettem kipróbálásra aminek egy gyönyörű, élénk piros színe van (Cahuenga Pass). Szépen egyenletesen fed, nem túl sűrű ezért kicsit több időm van felkenni és elegyengetni, tartós, és nekem még úgy is szép fényes, ha nem kenek rá fedőlakkot. Egy vékony zseléréteg van a saját körmömön, hogy ne törjön le és azt lakkozgatom, szóval lehet, ez is hozzásegít a tartósságához meg ahhoz hogy géllakk-szerű a végeredmény :D De nekem 5* mert ha másfajta körömlakkal kenem, az nem így néz ki. :)

Johnson's Baby Pure Protect 2in1 Tusfürdő és Habfürdő

Johnson's Baby Pure Protect 2in1 Tusfürdő és Habfürdő
2019. július 9.

De k***** jóóóóó, hogy megváltoztatták a csomagolását, meg az összetevőket is (a neve ugyanez maradt), mert végre találtam egy tusfürdőt ami tökéletes arctisztításra..................persze, nyilván, most hogy az 500. termék végre beválik, akkor kell alakítgatni rajta :D ez a verziója viszont tökéletes, mindenre használom, de hajamra még nem próbáltam. Mondjuk már is fogom, azt a keveset ami maradt belőle az arcomra fogom elhasználni. Szomorú vagyok :( Tényleg, a bőröm zsíros, mitesszeres, de hámlik is ha semmit nem kenek rá (valószínűleg azért, mert pikkelysömörös vagyok). Amikor más arctisztítókat használtam, sokkal inkább hámlott, viszketett meg húzódott, ez viszont annyira jó volt, télen-nyáron, sosem húzódott tőle a bőröm, nem is hámlott, viszont nagyon is tisztának és frissnek éreztem, úgy, hogy egyáltalán nem bántotta. Mindegy, azért még kipróbálom majd az új verzióját, hátha.. :(

Uriage Eau Thermale Rich Water Cream Hidratáló Száraz Bőrre

Uriage Eau Thermale Rich Water Cream Hidratáló Száraz Bőrre
2019. május 11.

Hát nem fogom újavenni. Estére használom, reggelre ilyen filmréteggel bevont és zsírban tocsogó arccal kelek fel, amit azon nyomban le kell mossak. Felitatom a vizet az arcomról óvatosan, erre látom, hogy hámlik (???) Nem értem... tehát egy cseppet sem tudott beszívni az arcom?

1 ÖSSZETEVŐ