eventually

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2021. szeptember 23.

Ez engem nem mattít, csak a pocket verziója. Hogy lehet ez? Elvileg ugyanaz van benne. Egyébként nálam darab-darab fényvédő, nem maradok ennél. Nekem ezek a 30-40 ml-ek nagyon kevesek. Ha locsolom magamra akkor valami gazdaságosabb verziót kell találnom, mert nincsen havonta cirka 15 ezer forintom csak fényvédőt kenegetni...

Difeel Biotin Sampon

Difeel Biotin Sampon
2021. szeptember 23.

Bocsi, hogy ezzel kezdem a sort, de nekem egyáltalán nem vált be. 3-4 naponta mosok hajat, nekem ezzel 2 napot bír ki, a második napon már a töve zsíros összetapadt, a vége száraz szalmakazal. Nem tudom mi csinálja ezt. Olyan, mintha leöblíteni se tudnám, mert a hajtöveimnél összetapad már mosás után (de nem zsíros csak ilyen nehéz érzetű). Ez lehet attól, hogy a szilikont nem viszi le a szulfát (mert hogy szulfátmentes) vagy hogy nagyon kemény nálunk a víz, vagy mindkettő...nem értek hozzá. Szerintem most egy időre visszatérek a szulfátos samponokhoz, aztán meglátjuk. Majd elhasználom, ha végképp nem lesz itthon semmilyen sampon :/

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray
2021. szeptember 6.

Vegyes érzések…Amikor felkened zsíros, de folyós állag, ami ül a bőrödön (nyilván mivel fizikai) halvány lila szín garantált, ami nekem kicsit tetszik, mert vörös hajamhoz a bőrömet mégjobban világosítja így szerintem beleillenék valami Tim Burton mesébe xd
Egyébként nem barnultam, nem égtem le vele egyáltalán úgyhogy tette a dolgát, vízzel nem jön le könnyen, csak az állaga picit furi :/
Nem hiszem hogy újraveszem emiatt a zsíroskás állag miatt, de lepontozni se fogom.

1 ÖSSZETEVŐ