evetish

Regisztráció dátuma: 2017. október 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2019. szeptember 25.

Akciós volt a termék, és mivel mindig maybelline spirálokat használok, gondoltam nem lőhetek mellé. De sajnos igen :( soha nem volt még ennyire rossz spirálom. Rengeteg festéket vesz fel, ha lehúzgálom a tubus szélein, az sem sokat segít rajta. Akárhogy próbálkozom, csak összetapasztja a pillákat, lehetetlen rajtuk többször átmenni, a rétegezés pedig eszünkbe se jusson. Megszáradni alig akar, de cserébe a lemosása is majdnem lehetetlen, pedig olajos lemosót használok.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. április 8.

Jól lehet vele dolgozni, tartós, a hozzá tartozó ecset is rendben van, de valahogy nem tudtam vele természetes eredményt elérni. Mivel fekete a szemöldököm, muszáj volt sötétebb színt választani, de ezzel a termékkel együtt sajnos túl karakteres, éles lesz a végeredmény, a por állagúval sokkal szebben mutat. Még próbálgatni fogom..

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2019. április 8.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Teszi a dolgát, nincs gond a tisztítással, jól habzik, de valahogy nem érzem utána a felfrissültséget. Kiszáradt az utóbbi időben a bőröm, nem tudtam miért, de látva a kommenteket, ő lehet a bűnös. Az első pár használat során a bőrömet is irritálta. Elhasználom, de nem veszem újra.