evettke7

Regisztráció dátuma: 2018. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Hydraphase Intense Riche

La Roche-Posay Hydraphase Intense Riche
2019. június 24.

Elhasználtam, de újra nem fogom venni. Nagyon irritált az illata, számomra túl erős, és pattanásokat okozott. Nem hidratált tökéletesen, emellett is száraz foltok voltak az arcomon.

Bano Calcium-Kovaföld Kapszula

Bano Calcium-Kovaföld Kapszula
2018. augusztus 8.

2 napja szedem (3x1 tabletta), és ma reggel fésülködéskor jóval kevesebb hajam hullott ki, mint általában szokott. Ha ez így folytatódik, marad az 5 csillag, rendszeresen update-elem majd a véleményezést.

1 hét után:
Hajmosáskor a korábbi 1 maréknyi haj töredéke hullott ki, kb 20 szál, ma reggel pedig fésülködéskor pontosan 2 db hajszál! Nagyon bizakodó vagyok :) Elég száraz a hajam, kíváncsi vagyok azon segít-e. Hogy gyorsabban nőne, azt egyelőre nem látom, de egy hét után szerintem nem is lehet :)

1 hónapig szedtem, és a hajhullást nagyon szépen megszüntette, a hajam puha lett és érezhetően erősebb. 1 hónap után abbahagytam, a hajhullásom szép lassan visszajött, így egyértelmű, hogy ez segített :)

Manna Argán Szépségolaj

Manna Argán Szépségolaj
2018. június 11.

Nekem bőrápolóként nem annyira jött be, este rákentem a húzódó, száraz arcbőrömre, és azt éreztem, hogy a bőröm továbbra is húzódik, ez az olaj meg ott ül a tetején. Reggelre sem szívta be, viszont kipattogtam tőle. Viszont hajvég ápolónak nagyon bevált. A száraz hajvégeimet minden nap bekenem, lehetőleg reggel és este is. Mivel az alsó kb 2-3 cm-re kenem, nem zsírosít. Nagyon puha lesz tőle a hajam, de óvatosan kell bánni vele, lassan szívódik be nagyon, így szerintem a többször kevesebbet elve alapján érdemes használni. Nekem az illata is tetszik.