Evi0924

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2020. április 4.

Rózsaszínt vettem belőle két alkalommal (gondoltam másodjára már lehet jobb lesz), azonban már a 2. hajmosás után borzalmasan nézett ki. Minden egyes hajmosásnál nagyon ereszti a színt, nem ajánlanám senkinek. Ha lethetne akkor 0 csillagot adnék.

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam
2020. január 25.

Amikor megvettem ezt a balzsamot, elég száraz és töredetett volt a hajam. Már az első használat után láttam, hogy sokat segített, ezért nem is álltam le azóta sem a használatával. Sajnos kicsit elnehezítette a hajam, ezért mostmár csak a hajam alsó egy harmadán használom (mivel általában ott szokott töredezett, problémás lenni) így nem lesz lelapult a hajam, viszont a hajvégeim nagyon jó állapotúak a balzsamnak köszönhetően. Az illata sokakkal ellentétben nekem nem nagyon tetszik, viszont ez szerintem ízlés kérdése és végső soron a hatása miatt használom, szóval én csak ajánlani tudom.

L'Oreal Paris Ultra Precision Superliner Szemhéjtus

L'Oreal Paris Ultra Precision Superliner Szemhéjtus
2019. november 26.

Elég vékony a hegye, szóval jól lehet vele dolgozni és a tartósságával sincs probléma. Sajnos nagyon hamar kifogy belőle a festék és ha kétszer húzod meg ugyanazat a vonalat, akkor leszedi az előző festékréteget. A színével is elégedett vagyok, viszont miután megszárdt, a festék fénylik néhány helyen. Ennyi pénzért semmiképpen sem éri meg megvenni.