Evi0924

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Marc Jacobs Perfect EDP

Marc Jacobs Perfect EDP
2020. szeptember 23.

Nagyon nagyon tetszik ez a parfüm. 4 ismerősömnek kértem ki a véleményét róla (2 férfi, 2 nő) és mindegyikük imádta. Édes, de még is lágy, nem tolakodó, igazi nyárias illat. Szerelem volt azonnal, de sajnos a tartóssága és a szilázsa csapnivaló. Kb. fél óra amíg valóban érzem, anélkül, hogy szagolgatnom kellene a fújás helyét. 2-3 óra múlva viszont teljesen eltűnik még a bőrről is. Maga az illat 5 csillagos, de a tartóssága miatt nem éri meg az árát, így csak 3 csillagot tudok adni.

Dior J'adore EDP

Dior J'adore EDP
2020. augusztus 15.

Nekem abszolút a tavasz illatát idézi. Én nem érzek benne gyümölcsöket, sem ragacsos édességet, csupán friss virág illatot. Egyszerűen tökéletes számomra ez az illat, viszont már 2 perc múlva olyan bőrközelivé válik, hogy emiatt szinte nem is érezni, csak közvetlenül a fújás helyén...azon a ponton viszont órákkal később is. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, mert egyébként maga az illat egyszerűen fantasztikus, szóval ettől függetlenül szerintem érdemes kipróbálni, hátha valakin jobban működik. Ez egyébként egy abszolút fiatalos illat és egyálatalán nem ,,anyukás". Nagyon sok parfümnél olvasom, hogy csak érett, komoly nőknek való stb., de ez pont nem az az illat. Vidámságot, frisseséget és fiatalosságot sugároz, nem pedig mély komolyságot.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. július 11.

4 embert kérdeztem ezzel a parfümmel kapcsolatban és ebből 3nak, nem az volt az első reakciója, hogy tetszik-e neki vagy sem, hanem az hogy ,,olyan ismerős". Ez szerintem mindent elárul. Életében mindneki érzi ezt az illatot legalább egyszer, szóval abszolút nem lehet egydinek nevezni, mivel annyian használják. A tartósságával nincs baj, az 5 csillagos. Miután magamra fújom, még tetszik és meg vagyok róla győződve, hogy igen, megtaláltam A parfümöm. Viszont hosszabb távon viselve, nekem kicsit émelyítőnek hat, szóval mindig rá kell jönnöm, hogy nekem ez még sem az igazi.