Evie

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Frei Öl Babaolaj

Frei Öl Babaolaj
2019. szeptember 1.

Az összetevők tökéletesek,semmi parfüm végre. Az illata kellemes,az állaga nagyon szuper,könnyű eloszlatni. A babám bőre pihe puha a következő furdesig :)

Weleda Ápoló Olaj Kismamáknak

Weleda Ápoló Olaj Kismamáknak
2019. február 14.

Ez az olaj a legjobb, amit csak el tudok képzelni. Először egy kicsi verziót kaptam egy várandós csomagban a várandósságom elején, addig pedig egy krémet használtam a hasamra. Később, a második trimeszter elejétől elhasználtam a kicsi olajat is, amit először azért nem mertem, mert féltem hogy sokára szívódik be. Nem így lett, semmivel sem tart több ideig mint a hidratáló-masszírozó krém,amit szintén terhesség alatt ajánlott alkalmazni. Az illata nagyon visszafogott, természetes, de igen kellemes.
Amivel jobb mint egy egyébként jól hidratáló krém, hogy egyértelműen tovább tart a hatása, és hogy nem hideg! Tudom, banális dolognak tűnik, én is csak akkor jöttem rá, hogy ez utóbbi mekkora előny, amikor télen majd megfagytam miután tusolás után kenegettem a bőrömet lefekvés előtt. Ellenben ez mindig éppen testmeleg. Már a második üveggel használom, egyetlen egy striám sincs a 7. hónapban (UPDATE: nem is lett a végére sem, annak ellenére, hogy anyukámnak igen, és fiatalabb koromban nekem is lett a combomon :)).

Az utolsó néhány összetevő (parfüm, linalool, limonene stb.) természetes illóolajokból származik, senkit ne tévesszen meg.

Weleda Calendula Baba Tusfürdő és Sampon

Weleda Calendula Baba Tusfürdő és Sampon
2019. február 14.

Imádom, és a babám is imádja születésétől fogva. Csak Weleda és gyógyszertári termékeket használunk a bőrére, és soha semmi problémát nem okoztak. Az illatuk nagyon természetes és visszafogott.

Senkit ne tévesszen meg a parfüm, a Limonene és a Linalool az összetevők között, az összes Weleda termékben természetes illóolajokból származik, de mint összetevő, muszáj feltüntetniük.

1 ÖSSZETEVŐ