EviKicsi

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrtípus: Száraz

Berber Beauty Damaszkuszi Rózsa Virágvíz Hidrolátum

Berber Beauty Damaszkuszi Rózsa Virágvíz Hidrolátum

Nagyon bevált
Egy hónapja használom
Simább , egységesebb a bőröm színe
Csak ajánlani tudom

Berber Beauty Re-Berber Anti-Wrinkle Facial Cream

Berber Beauty Re-Berber Anti-Wrinkle Facial Cream
2018. szeptember 25.

Első használ alkalmával , egy többfázisú arcapolasi rutin hatodik elemeként , utolsónak, vittem fel. A bőröm úgy itta be az első réteget , mint egy sivatagban eltévedt utazó , aki végre vízhez jut
A második réteg is szepen felszivodott, nem hagyott zsíros érzetet maga utan
Eddig lenyűgözött
Semmilyen mas arckremnel nem tapasztaltam meg ilyet
Hosszabb távú hatásáról majd meég beszámolok

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2018. szeptember 25.

2018.09.25. A tűszúrás-érzés után másnapra sok milia ( gríz ) jelent meg az arcomon , az arccsonti részen. Szerencsére arra a hétre volt idopontom a kozmetikushoz , így a nagyja kémiai bőrradírral és kinyomással el is tűnt. Még mindig van pár darab pedig már 20 nap eltelt , azóta nem is használtam a terméket. Sőt , valamelyik nap ki is dobtam, nehogy véletlenül újra esélyt adjak neki.
Sajnálom, hogy nem vált be mert így kereshetem tovabb a MaxFactor CC krem utódját :((((
2018.09.03. A mai napon egy elég furcsa, kellemetlen érzést tapasztaltam . Mintha pici tűszúrások érték volna az arcomat . Ilyet még soha nem tapasztaltam. Nagyon párás, fülledt volt az idő, ezert en is izzadtam. Szerint a kettő kombinációja váltotta ki ezt a hatást a CC krémből
2018.08.29.Az én bőröm nem tág pórusú, de sajnos az első pár hasznalatnál azt vettem észre, h kiemeli azokat, ezert felretettem. Most újra elővettem , mert időközben lebarnult az arcom és a másik világos volt már hozzá. Kitapasztaltam, ha egy picivel többet teszek és ecsettel jól eldolgozom, akkor működik
Viszont nekem t-vonalban zsírosodásra hajlamos a bőröm és sajnos ez nem segít rajta pedig púderrel használom
Itt is zavar az illat, ahogy a pirosítónál, de szerintem minden Bourjois termékre jellemző ez a pacsuli szag ( lehet , h a kínaiak ezt szeretik , erre kiváncsi lennék)
Nekem közepes

1 ÖSSZETEVŐ