evispice

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 51 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 12 vétel
Megnézem

Balea Totes Meer Maske (régi)

Balea Totes Meer Maske (régi)
2018. május 30.

Sokszorosába kerülő termékeket is bevetettem, de ez hozza el a legnagyobb segítséget, amikor bőrproblémáim vannak. Pattanásokra, dudorokra, gyulladt részekre a leghatásosabb, de ha egész arcra használom, az egészséges részeket is megszépíti. Nyugtat, simít, és már lemosáskor is látni a hatást, mégis azért szeretem, mert nagyon jól sminkelhetővé teszi a bőrt. Bőséges mennyiség van egy tasakban, visszacsomagolva 2 teljes arcos használatra elég. Mindig van belőle itthon.

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2016. szeptember 20.

Az új ecset nagyon nyerő nálam, a lakk textúrája, fedése, száradása, tartóssága, színei pedig jobbak, mint eddig bármi. Könnyű felvinni, szépen köt. Ez az új formula nekem telitalálat.

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2016. augusztus 12.

Sötétszőke/legvilágosabb barna hajra választottam. Azóta elhagytam a hamvasító sampont, mert nagyon tetszik, milyen ezüstös színt ad a hajamnak. Azért tetszik, mert friss érzést ad anélkül, hogy kemikáliás érzet lenne a hajamon. Hajmosás után világosabb a hajam, aztán szép lassan sötétedni kezd a töve, de ez visszaviszi az után a hajmosás utáni színig. Az illata sem vészes és hamar kiszellőzik a hajamból. Én megkedveltem, mindennap használom.