eviszv

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. július 17.

A helyzet az, hogy megváltozott az összetétele, mert már parabén is van benne.
Évekig használtam, szerettem. Kicsit határeset nekem ez a márka, mert jó dolgokat gyárt, de némelyik terméke parabénes, és azt elvből kerülöm. Ez sokáig nem volt az. Majd nemrég megújult a csomagolása, és bár nem reklámozták, az összetétele is. Véletlenül vettem észre, hogy mehet ez is a selejtezendő dolgok közé. Nagy csalódás.

Balea Deo Roll-On Paradiesblüten

Balea Deo Roll-On Paradiesblüten
2019. április 3.

Az első alumíniummentes dezodor, ami működik, pedig a tesztnapon rengeteget vasaltam, majd bicajoztam, majd levezetésként megint vasaltam, mégis jól működött! Végre! Remélem, a továbbiakban is hozza ugyanezt!
Frissítés: Azért nem hozta mindig a várt eredményt. Szag nem volt, nedvesség igen. Pár hete jöttem rá, hogy a Coconut Oil cream deo-val elég jól lehet párosítani, mert az nedvesség ellen elég jó. A kettő együtt szerintem elég jó.

Coconutoil Cosmetics Bio Cream Deo

Coconutoil Cosmetics Bio Cream Deo
2019. április 3.

Önmagában csak egyetlen csillagot érdemelne, mert bár csökkenti a nedvességet, a szagot nem.
Viszont a Balea Paradiesblüte (alumínium-mentes, cellulóz-származékkal dolgozó) deo pont fordítottja: szag nincs, de nedvesség van. A kettőt együtt használva azonban elég jó az eredmény! Így csak azért kap kettőt, mert a másik dezodorral remek párost alkot.

1 MÁRKA