Evlin01

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Jil Sander Eve EDT

Jil Sander Eve EDT
2018. május 26.

Ebben a pillanatban rendeltem meg a 3. üveggel, mivel elfogyóban van az előző. Én személy szerint imádom, nagyon jól passzol hozzám. A párom is egyenesen imádja rajtam. Nagyon szeretem az illatát, és imádom használni. Nekem elég sokáig kitart az illat, pedig van, hogy reggel nem kettőt fújok hanem csak egyet magamra. Ahogy olvasom van pár ember, akinek nem tetszik. Hát igen, ilyen a parfüm kiválasztás van akinek bejön van akinek nem. Nekem is van olyan "hűdemárkasésdrágademindekimádja" parfüm, amitől magamra fújva rosszul lettem :) próbáld ki a drogériában és meglátod bejön-e ;)

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Normál és Zsíros Hajra
2017. június 25.

Nekem a bőrgyógyász javasolta azután a kúra után, amit ő írt fel nekem. Nagyon korpás volt a hajam, a patikai kence helyretette majd ez a sampon fenntartja az egészséges fejbőr állapotot. Hetente egyszer kell hajat mosnom, nem zsírosodik. Illata először furi volt, de megszoktam és már tetszik. (Páromnak is). Ez egy gyógykence, ha pontosan tudod milyen fajta korpád van, és úgy gondolod ez a jó sampon rá akkor használni fog, de ha semmit nem tudsz a fejbőrödről esetleg még orvos sem látta, de úgy gondolod h 'jaj vichy tuti jó lesz' akkor ne vedd meg :D

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctonik Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctonik Normál és Vegyes Bőrre
2017. február 23.

Használtam ennél sokkal jobb tonikokat, alig várom, hogy elfogyjon. Illatát amúgy szeretem ,mert kellemes. A tisztítása hagy maga után sok kérdőjelet bennem. Nem fogom újravenni.