Evu227

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

By Kilian Love Don't Be Shy EDP

By Kilian Love Don't Be Shy EDP
2023. december 29.

Az első (és nem utolsó) Kilian illatom, amit egy itteni vásárlásnak köszönhetek (még egyszer köszönöm Gitta!).
Én nagy narancsvirág rajongó vagyok, viszont a nagyon édes illatokért nem vagyok oda (ahhoz meg kell ragadnia a lelkem egy darabját, hogy tudjam szeretni). Na ez az illat pont olyan!! Nagyon sok helyen olvastam, hogy ez az illat olyan mint egy nagyon finom török desszert, mályvacukor bomba. Nekem az első dolog ami eszembe jutott az illatról az nem más mint a SÜTIBABA!! Ismerős ez még valakinek?! Olyan szinten kerültem nosztalgikus hangulatba az illattól, hogy nem hiszem el 😃 Instant gyerekkor! És ezt teljesen jó értelemben mondom, nem a gagyi gyerekparfümök kategória illat hanem igazi nőies édes, luxus illat csak maga az illatélmény felidézte számomra a gyermekkorom 🙂

Floral Street Wonderland Peony EDP

Floral Street Wonderland Peony EDP
2023. március 7.

Na hát engem ért a megtiszteltetés, hogy először írjak véleményt erről a szépségéről.
Engem anno nagyon meglepett, hogy ennek a parfüm háznak mekkora hypja van külföldön (Amerika és Anglia elsősorban) viszont itthon az ég világon senki nem beszél róluk! Őszintén szólva nem is nagyon lehet őket rendelni valamilyen oknál fogva, nekem ezt valamilyen csoda folytán mégis sikerült megvenni 😄 Maga a prezentáció, a doboz rendkívül esztétikus, praktikus, környezetbarát. Amikor az ember kezébe fogja a parfümöt külön élményt nyújt a kis lapos, szögletes üveg, a kis virágos hátterével (egy pipere asztalon vagy szekrényen is szépen mutat). Na de maga az illat!! Az illat valami mennyei csoda 🤩 Amikor az illat összetevőket olvassa az ember az juthat az eszébe, hogy gyerekes, nagyon édes, cukorkás illat. Az édes, cukorkás része tényleg megvan de felnőttes köntösben. Nagyon szeretem egyszerűen megfogalmazni, hogy nekem mi is jut egy parfümről eszembe, szóval itt is megpróbálkozom vele: ez a parfüm nekem egy nagyon nagy csokor bazsarózsát juttat az eszembe (friss, illatos csokor) amire rátettek egy vékony réteg MÁLNÁS! vattacukrot, ami épp csak annyira érezhet, hogy adjon a parfümnek egy kellemes csajos, meleg, cukorkás aurát 😊
A parfüm szerintem teljesen kortalan, inkább női parfüm, mint sem unisex és számomra (vagyisbaz én bőrömön) kifejezetten tartós is volt. Próbáltam nagyon sok parfümhöz hasonlítani, az egyik Juicy Couture - Pink couture illathoz sikerült is, viszont ez sokkal de sokkal kifinomultabb 😊 Egy szó mint 100, remek egy illat, maga az egész Floral street brand megér egy misét, remek illataik vannak 🙂 Aki tudja szaglássza meg őket 👌🙂

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP

Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP
2022. október 1.

Nos, a nagy Baccarat 540 őrület engem is utolért, megbabonázott, elrabolta a szívemet ❤️ már ott tartottam, hogy megveszem, de az ára...nagy visszatartó erő volt. Mondom magamban, hogy erre valami megoldást kell találni MOST, mert megőrülök 🙈 Elkezdtem alternatívák után nézelődni és akkor jött velem szembe ez a kis csoda. Elkezdtem róla olvasgatni, külföldi oldalakon is de igazán az itteni vélemények győztek meg, azzal a lendülettel meg is rendeltem magamnak, mondom egy életem egy halálom. Egy korábbi parfüm véleményemnél már írtam, hogy én ritkán mondom egy parfümre, hogy ez valami dupe-ja vagy koppintása mert csak abban az esetben mondom ezt ha valami megszólalásig hasonlít....na ez a parfüm ebből a szempontból telitalálat!!! Ennyi pénzért találni se lehetne jobbat!! A doboz szép, az üveg igényes, a kupak nem a legszebben eldolgozott műanyag de én ezt elnézem neki. A fújókája rendben van, maga az illat pedig tartós és megszólalásig hasonlít az eredeti mesterműre, DE! annyi különbség van az anyaillat és közte, hogy ez a parfüm enyhe mentollal indít (lehet csak az én bőrömön), hála az égnek 5 perc után ez elillan👌😁 ha ezen az 5 percen túl tudunk lendülni akkor megkapjuk a tökéletes BR540 klónt ❤️ Így, hogy megvan ez a parfüm nem hiszem, hogy be fogok ruházni az eredetire ( max ha rám szakad a bank) mert megszólalásig hasonlít rá! Csak ajánlani tudom, pláne ennyi pénzért. Aki szereti/ szeretné az anyaillatot de nem engedheti meg magának, az nyugodtan tegyen egy próbát ezzel ha el tudja engedni, hogy nem annyira fancy a csomagolás, valamint, hogy az első 5 percben érezni egy minimális mentolt 🙂