Evu227

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Maison Crivelli Rosa Saltifolia

Maison Crivelli Rosa Saltifolia
2022. május 21.

Én nagy szerelmese vagyok a különféle rózsás illatoknak és szeretek velük kísérletezni. Egyik alkalommal amikor rózsás illatokról olvastam cikket láttam, hogy megemlítik mint az egyik legérdekesebb rózsás illatot, na mondom jobban utánanézek, de se egy videó se egy hosszabb /külön értékelés nem volt róla. Mint minden illatnál amivel szemezek elkezdtem róla olvasni Fragrantican, de ott megosztók voltak a vélemények, valaki az egekbe magasztalta, valaki szerint viszont nagyon félrecsúszott valami az illat megalkotásánál. Annyira birizgálta a fantáziámat hogy 2 hónapos huzavona után megrendeltem és azt kell mondjam, hogy én a magasztalók táborát erősítem. Amikor megszagolom ezt a parfümöt rögtön egy angol partvidéken találom magam, ahol lágyan fúj a kicsit sós tengeri szellő és egy kis angol házikóhoz tartozó virágoskertben sétálok, ami tele van nagy, halvány rózsaszín angol rózsákkal. Ezt az illatot azok fogják szeretni (de nagyon) akik a könnyedebb rózsa illatokat részesítik előnyben és nem riadnak vissza egy kis aquás beütéstől. Első fújásra kicsit furcsa lehet, mivel egyszerre csapja meg az embert a rózsa illat, valamint a sós tengervíz, de szerintem eszméletlenül jól rakták össze ezt a két illatjegyet. Ha én parfümöt alkotnék eszembe se jutna ilyen kombináció, de ez tényleg nagyon szuper lett. Tartósságát nem mondanám a leghosszabbnak, de friss illat így nem is kell +12 órás tartósságot várni tőle. Aki teheti és szereti a hasonló illatokat mindenképp tegyen vele egy próbát ha tud 😊

Zara Gracefully Madrid EDP

Zara Gracefully Madrid EDP
2022. április 21.

Nagyon ritkán (sőt szinte soha) nem mondok olyat egy parfümre, hogy ez valami dupe-ja vagy koppintása, pénztárca barátabb verziója, mivel én csak akkor mondom ezt ha valami tényleg szinte megszólalásig hasonlít, minimum 90-95% ban az eredeti mesterműre. Na ez a parfüm szinte TELJESEN!!! 99% ban megegyezik egy általam imádott illattal és amikor megéreztem azt hittem eldobom az agyam. Ez a parfüm nem más, mint MFK Aqua Celestia és Aqua Celestia Cologne Forte illata (inkább utóbbi). Ez azért is elképesztő mivel a Zara parfüm 10.000 Ft alatt van, addig MFK Atyánk csodálatos kreálmánya 50.000 Ft felett....Tehát! Aki nagyon szeretné MFK ezen illatát de nincs rá keret vagy sajnálja rá a fél mosógép árát az totál nyugodtan vegye meg ezt a Zara illatot mert megszólalásig hasonlít rá! Ohh és az se elhanyagolható ,hogy még tartós is 😉❤️

BDK Parfums Citrus Riviera EDP

BDK Parfums Citrus Riviera EDP
2022. április 1.

Na itt az ideje,hogy én is véleményezzem ezt a szépséget ha már feltettem eladásra 😁 Előre leszögezem, nem azért adom el mert nem szeretem ,csak a Sel d'Argent testvére nagyobb szerelem lett 😁Na de...maga az illat. A legjobban úgy tudnám jellemezni, hogy ő a 40 fokos kánikula megmentője egy üvegbe zárva 🙂 Olyan, mint egy jeges epres limonádé megspékelve egy csokor eukaliptusszal (nem...nem az italban van maga az eukaliptusz, inkább olyan mintha frissen szedett eukaliptusz ágak mellett szürcsölgetnénk azt a remek epres limonádét, ez ad neki egy "hűvösséget" ,egy hideg fuvallatot ami a nagy melegben nagyon üdítő tud lenni 😊). Számomra a neve csak félig találó, mivel nekem nem a Riviéra ugrik be róla hanem Ausztrália (bár lehet csak az eukaliptusz miatt asszociáciálok erre 🙄). Egy baromi tartós illat, simán kibír 8 órát is akár. Melegebb tavaszi és nyári napokra remekül megállja a helyét és szerintem teljesen unisex illat ,ami grátisz 👌🙂