evva1

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)
2013. július 21.

Nagyon finom illata van , citromos, zöld almás, friss. Az állaga, bizarr, zöld gél :D, pici rostok vannak benne, amik a bőr radírozását szolgálják véleményem szerint. Nekem nagyon tetszik, zuhanyzás közben használom, arctisztításra és szépen leszedi a sminkemet is (nem a szemkörnyékén, természetesen) és a szennyeződéseket is.

Lehet, hogy mások kicsit "túl tisztító" hatásúnak találnák, de én utána hidratálókrémet kenek fel, szóval ez engem nem zavar. Elképzelhető, hogy krém nélkül kicsit szárító hatású lenne.
De nekem maximálisan megfelelt. Csak ajánlani tudom. :)

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2013. július 21.

Hatalmas kedvencem. Próbáltam más, hasonló termékeket is, de mindig visszatértem ehhez. Kellemes illata van, jó sűrű állaga. Nagyon szeretem. Nagyon jól tisztítja a bőrt és tényleg mind a 3 funkció, úgymond működik benne :)
Mindenkinek ajánlom, mert annyiba kerül, mint akármelyik garnier vagy neutrogena bőrradír és ezzel nem csak egy bőrradírt, de egy maszkot is kapsz. A legjobb másolat, ami kb 500ft-tal olcsóbb, az a Balea 2in1, ami szintén egyik nagy kedvencem.

Mindenkinek csaj ajánlani tudom, mindkettőt .

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre
2013. július 21.

Reggel és este használom arctisztítás után és nagyon bevált. Nekem szép, tiszta, matt lett tőle a bőröm. Nagy kedvenc lett, biztosan újra veszem. Tetszik, hogy nem tégelyes szerencsétlenség, így nem kell "turkálnom" a krémben. Gyorsan beszívódott és tényleg , velem csodákat művelt. Kellemes az illata és tényleg használ . Én 1200 Ft-ért vettem a Müllerben és megérte az árát, mert velem tényleg csodákat művelt.