Ewyca

Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Shiseido Perfect Alapozó Ecset

Shiseido Perfect Alapozó Ecset
2015. január 15.

most vettem egyet újonnan 70% os akcióban egy bolt bezáráson.egynelőre tesztelm,de 3300 ft-ot szerintem már most megért..:)

Essence Road Trip Styling Set

Essence Road Trip Styling Set
2014. november 20.

A köki rossmanban vadásztam épp szemöldökcsipeszt,mivel mindig elhagyom..szomorúan láttam,hogy egyik se felelt meg annak amit keresek,mind életlen végű,amolyan szenvedős darab volt.Ekkor láttam ,hogy a road trip kollekció épp féláras,650 ft körül volt ez a kis készlet.Hát a szemöldökcsipesz valami isteni éles,tökéletesen tudtam szedni vele a szemöldököm,az csillagos 5.A kis ecsetek is egész jó tömöttek,elég szépen lehet dolgozni velük,aranyos a kis tok is,a tükör meg szuper praktikus.A kis ferde ecset szemöldök porhoz és szem kihúzásához is tök jó,nem kell 6 ezer ecsetet vinnem.Nagyon kis praktikus,nálam teljesen ötös.

Balea Relax Dusche Abendrot

Balea Relax Dusche Abendrot
2014. június 7.

Imádom!:))
Eredetileg 3 dinnyéset akartam venni,de csak 1 volt,így jött 1 ilyen,meg 1 napozás utána,mert annak meg nagyon jó kókusz illata van szerintem.
Ennek is imádom az illatát,nem tudom mire emlékeztet,olyan olvadós cukorkás-parfümös .meggyes valami...:)Hogy mű -e...hát nem ígérte semmi,hogy eredeti gyümölcs,vagy bármi illata lesz..jó és kész:)Belengi az egész fürdőszobát,és egy óráig magamon is érzem,több nem is kell,mert elnyomná a parfümöm.Egyetlen negatívuma,hogy elég sok kell belőle ,de 200 ft-ért ez szerintem bőven elnézhető...Hogy szárít-e azt nem tudom,mert nekem elég zsíros bőröm van,így ez nem nagyon tűnik fel,szóval én nagyon szeretem:)

1 MÁRKA