Ewymx

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. február 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Petitfee Gold Hidratáló és Pihentető Hidrogél Szemmaszk Ginsenggel

Petitfee Gold Hidratáló és Pihentető Hidrogél Szemmaszk Ginsenggel
2021. május 11.

Végre itthonról, normális áron és gyorsan tudom megvenni ezt a terméket (és nem kell kivárni a hosszabb külföldi kiszállításra). A Fekete Ginsenges oldalról rendeltem, ahonnan amúgy a fekete ginseng kivonatukat is használom egy ideje (soha nem voltam még ilyen friss és szellemileg penge, mint amióta azt szedem). Amúgy K-beauty és Korea rajongó vagyok :) Egyből rendeltem az eye patch-ből, amint elérhető lett náluk. Tapasztalatom, hogy 10-15 perc után látványosan hidratáltabb a szemem alatt, kisimítja a bőrömet. Ha véletlenül tovább hagyom rajta, akkor pedig ez a remek hatása csökkent, tehát mindig figyelem hogy max 15 percig legyen fent. Ha már csak néhány pár van a tégely alján, akkor is tökéletesen nedvesek, hatóanyaggal teliek a párnácskák. Kipróbáltam, hogy a homlokomon lévő ráncokkal mit kezd, ott is szépen kisimította a felszínét (de nyilván a mélyebb ráncokat nem tüntette el). Imádom, tuti újraveszem!

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2021. május 7.

Ha odafigyelünk az önbarnítózással kapcsolatos javaslatokra (előző nap bőrradírozás, alapos testápolózás, egyenletes felkenés, utána alapos kézmosás, stb), akkor remekül működik. Valóban egész nap érezni az önbarnító jellegzetes illatát (van akinek szagát) egész nap. Én éjszakára nem bírom elviselni, egyszer próbáltam de egész éjszaka szenvedtem az érzéstől, illattól, stb. Nappalra viszont remek!

Oriflame Milk & Honey Gold Testradír

Oriflame Milk & Honey Gold Testradír
2021. május 7.

Szuper apró szemcséjével radíroz, jó az illata. Nekem kicsit szárítja a bőrömet, ezért a 4 csillag. De azért már a sokadikat veszem, mert jobban ár/érték arányban nem találtam.